Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek korai magömlése van az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek korai magömlése van az is így éli meg a dolgot?

Figyelt kérdés
Mikor aktusba vagyok egyszerűen rám jön egy nagyon jó érzés lent, próbálom visszatartani lelassulok stb, de egyszerűen kijön, hiába mindenhogyan azon vagyok hogy még ne menjek el
2016. márc. 15. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez sajnos ilyen! Gyakorlással tudsz javítani :) de az sem mindegy mennyire kívánod,ha heti egyszer van rá alkalom az is rátesz

20l

2016. márc. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem teljesen, legalábbis nálam nem igy van. Rám jön a jo erzes ahogy te fogalmaztal. Meg tudok állni, aztán viszont semmi sem tünteti el ezt az érzést, akármit csinálhatsz. Pihensz, lassulsz, ugyanúgy ottmaradsz a mindjárt elmegyek erzesbe. Igy meg nem lehet semmit sem csinálni.

Amúgy ez is ember függő. Van akinél szerintem pont ez van amit leírtál.

Illetve a megoldások is egyediek. Amit az elso lany leírt valamelyest igaz, a kezdeti 1 perc több mint 10 ev utan olyan három percre nőtt, ami szinten ez a kategória. De valakinél magátol elmúlik.

2016. márc. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem előbb ment nagyon sokáig, mostanra jött elő ez amit a második válaszoló is leírt. Hogy nem megyek el, de az érzés bennem van, és csak akkor múlik el ha elélvezek. Viszont így kb fél perc pihenő, fél perc szex, amit nem lehet sokáig bírni. Szerencsére általában 5-10 perc után jön ez elő.
2016. márc. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!