Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van mostanában a páromna...

Miért van mostanában a páromnak korai magömlése? Mit tudok én csinálni ellene?

Figyelt kérdés

Semmi gond nem volt eddig, addig bírta, ameddig akarta és nagyon élvezte az orgazmust. Decemberben szinte nem is voltunk együtt az ágyban, majd nagyon mélyponton volt a kapcsolatunk, egy héten belül 2x voltam azon a ponton, hogy menjünk szét, sokat sírtam, sokat beszélgettünk, veszekedni nem veszekedtünk, szeretjük egymást, csak a többi körülmény nem a legideálisabb egy ideje, amiengem nagyon megvisel... de talán jövünk ki belőle. Azóta 4x voltunk együtt, de alig bírja. Tegnap este "letepertem", észre se vettem, amikor elment...azt mondja, hogy ha korán elmegy, nem olyan jó az orgazmus. A merevedése megmarad, de következő menetet sem élvezi.

Miért alakult ki a korai magömlés? Mit tudok én csinálni.


2016. jan. 7. 06:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
A kérdést meg is válaszoltad: lelki okok miatt.
2016. jan. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
meg fizikai: nem elégítetted ki. nem voltatok együtt, előtte meg gondolom voltatok. Tanultad, mennyi hímivarsejt termelődik a férfiak zacsijában egy nap. Na mit gondolsz, az nem akar onnan kijönni?
2016. jan. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%

Mit tudsz csinálni?

- ha nem rendeződik a kapcsolatotok szétmenni, ő majd megoldja magának.

- rendeződik a kapcsolatotok, jó alaposan kiüríted a tárat, kézzel, lábbal szájjal amivel csak tudod és beálltok egy rendszerre, amit kívántok. Egy-két nap alatt a szervezete hozzászokik a rendszerhez és nem fogja szétrobbantani a p_csét a rengeteg anyag. ;)

2016. jan. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Remélem, hogy lelki oka van, ebben reménykedünk.


Azt meg ugye nem gondoljátok komolyan, hogy ha nincs ejakuláció, akkor addig termelődik a spermium, amíg helyük van, és ha nem ürül, egyre feszesebb a zacsi, majd ejakuláció után összeesik?


Köszönöm a válaszokat, nem én pontoztalak le titeket, mert díjazom, hogy időt szántatok ránk.

2016. jan. 7. 08:33
 5/11 anonim ***** válasza:
33%

Kedves kérdező,Te nagyom nem ismered a férfiak nemi szerveinek működését,utolsó kommentedből ítélve .

Nagyon sok helyen lehet erről olvasni ,csak kis időt kell rá szakítani .ne másoktól várd ,hogy kikaparják neked a "sült gesztenyét".

2016. jan. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
5.! (53%-os) Már megint tudálékosan okoskodsz. Ha nem tudsz segíteni ne okoskodj! Ne oszd az észt. Állítsd le már magad!
2016. jan. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Az evolúció a korai magömlés opciót szerelte a férfiakba...ugyanis menekülés közben nem volt idő előjátékra, hanem pik-pak telenyomni az ellnséges törzs nőstényét...aztán futni tovább...ezért vagyunk itt..


egyszercsak hip-hop, itt a civilizáció, és igényesek lettünk..ezzel nem is lenne semmi baj, csak nincs türelme némelyik versenyzőnek..sőt..elfelejtik a nyalkodás örömét..az az egyik legjobb, amit pasi nyújthat...


a korai magölés nem alakul, hanem velünk születik...aztán a nő ügysségén(is) múlik, hogy lassítsa, horribile dictu szinkronba hozza az orgazmust..


az ilyen baleset nem égbekiáltó...türelem, és sok móka az ágyban..

üres zacskó, tele has..erre is ügyelt az evolúció..aztán eltelt pár tízezer év...


nm megalázni, méltatlankodni az ilyen fiaskó láttán..használd a kezed(is), ő meg a nyelvét...ezért van..

2016. jan. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező.. A spermium termelődik. :D Bizony hogy termelődik. Ha nem ürül akkor felborul mindenféle rendszer. Kórházban dolgozom.. Tudod hány fiatal férfit hoznak be heregörccsel? Tudod hogy miért? Mert azzal játszottak hogy egy ideig nem elégítik ki magukat (hetek kérdése!). Majd görcsölni kezdett a heréjük ,ami még nagyobb baj hogy végül keményen be is gyulladt.. S itt kezdődik a kegyetlen szenvedés. Nem ajánlom senkinek!
2016. febr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Orvosnam tanulok, a párom meg orvos, amire te gondolsz, az a kék here betegség, aminek semmi köze a spermiumtermeléshez. :)

A vérbőség, majd vénás pangás okozza a fájdalmat. :)

2016. febr. 2. 11:47
 10/11 A kérdező kommentje:

A spermium meg nyilván folyamatosan termelődik, de a régieket nem tárolja a here. :D

A vérsejtek sem tárolódnak az ereinkben, meg a bőrünk is megújul, nem pedig egész életünk alatt vastagszik.

Ami régi és funkcióképtelen, azt a szervezet kiválasztja, lebontja, újrahasznosítja, stb.

2016. febr. 2. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!