Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az alacsonyabb psiknak csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsonyabb psiknak csak szerintem van jobb se@gük mint a magasaknak?

Figyelt kérdés
2016. márc. 15. 12:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Nnemnem, en ismerek magas sracot aki gyur es olyan isteni feneke van:3 ugy beleharapnek.. A kondis pasiknak van a legjobb;)
2016. márc. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én ezt eddig nem tapasztaltam, imádom a formás popókat és a 2 legjobb, amit eddig láttam egy 178 és egy 182cm pasi tulajdona volt.:D
2016. márc. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
En 171 vagyok es nagyon formás a seggem es izmos 😊
2016. márc. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
az én tapasztalatom hogy nincs összefüggés hogy alacsony vagy magas a pasi és a fenékforma méret között. az biztos, én is szivesen megnézek egy formás férfi feneket! :)
2016. márc. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 VirágésBence ***** válasza:
Hát nem minden esetbe, de a legjobb segg amit láttam is egy alacsony pasitól származik és *-*. De persze egy magas pasinak is lehet jó segge, főleg, ha kondizik.
2016. márc. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ht nem tudom. Én az alacsony 170-175 cm-s pasiknal lattam akik izmosak meg vagy 80 kilosak. De nem kondisok
2016. márc. 15. 12:23
 7/13 anonim ***** válasza:

Mert a magasabbaknak ugyanaz az izomtömeg több helyen helyezkedik el. Ergo akinek izmos kicsiben, mondjuk 160 centisen, 190 centisen épp csak leülni volna elég.

Akinek 190 centisen van izmos, annak meg irreálisan sok van, amit nem két nap oda tenni. Mondjuk nekünk nem olyan nehéz izmosodni, mint nektek.

De ettől még kevesen tesznek valamit, hogy izmosak legyenek.

2016. márc. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Volt egy olyan alkalmi barátnőm. Aki a s.em miatt kívánt meg.

S teljesen rá volt kattanva.

Arcra se vagyok "annyira" csúnya.

De amikor azt mondta, hogy a s.em űbereli az arcomat.

Akkor elgondolkoztam.

Hogy neki ezek szerint, a s-fejek jönnek be? :)

2016. márc. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Van benne valami kérdező én 2 méter vagyok és akkora seggem van hogy bele nézek a tükörbe undoritonak találom de több lánynak bejön nem tudom mi jön be rajta de én taszitonak találom... Amióta meg elkezdtem labazni is azóta meg pláne fu egyszerűen sokkal jobban nő mint bármi más :( utálom magam emiatt de nem tehetek ellene semmit mivel zsirt nem tudnanak leszivni róla annyit amennyit gondoltam hogy van rajta, mert már kérdeztem szóval ha van olyan akinek túl nagy volt és tudott mit csinálni ellene az irhat privit! :) kondizok és sokat járok biciklizni is...
2016. márc. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Secret184 ***** válasza:
Én 170 centi magas vagyok, és nekem sokan mondják, hogy mennyire jó seggem van. :D Az biztos, hogy a tekerés nagyon sokat tud segíteni (magamból kiindulva biztosan), de részben genetika is lehet talán. A franc se tudja.
2016. márc. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!