Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben egy idő után,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben egy idő után, ahelyett hogy elélveznék, sírhatnékom van, és nagyon kell koncentrálnom, hogy ne sírjam el magam. Hogyan lehetne ezen segíteni?

Figyelt kérdés
A szex jó, nem azért jön ki rajtam, mert rossz, hanem azt hiszem, mert annyira élvezem, és túl intenzív az érzés. Mégsem tudok elmenni sehogy, ami a barátomat eléggé zavarja. Magamnak sikerül csak elélvezni, mert az csak egy pár perces meló, és nem olyan jó vagy intenzív a dolog.
2016. márc. 11. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csináld ami jól esik, engedd el magad. Van aki annyira élvezi, kijön a feszültség és elsírja magát örömében. Ne koncentrálj semmire. :)
2016. márc. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%
Ami azt illeti én szex után sirtam mint a zápor eső. De soha nem tudtam hogy miért. Csak úgy jött a sírás. Nem tudom mit mondhatnèk. Színleld azt hogy elmentél s majd te kézzel kielégíted magad. Ennél jobbat nem tudok mondani. És igy a párodat se fogja zavarni. Persze a maszti az titok!
2016. márc. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Bakker, ne tanítsátok már kamuzni az ágyban! Jó tudom, hogy csináljuk mind, de legalább ne tanácsoljuk már, hogy verje át a pasiját.

Segíts magadnak közben kézzel, az a legtöbb esetben még izgatja is őket. Sírj, ha jól esik, de beszéld meg vele előtte.

Vagy ha nagyon nem akarsz, ami nem lep meg, akkor eszelj ki cseleket. Harapj a szádba, csípd meg magad, ami kimozdít.

2016. márc. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Remélem elkerülnek az ilyen nők nagy ívben!
2016. márc. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tarts meg magadnak a hamis és hazug tanácsaidat kettes! Minden vissza fog ütni úgyis rád és soha nem fogsz olyan pasit kapni aki tényleg gyönyörbe tud vinni, mert valószínű súlyos sérülésed lehetett gyerekkorodban mikor a szüleid megvonták tőled a szeretetet. Inkább dolgozz a nárcisztikus sérüléseden és akkor érj pasihoz ha őszinte akarsz lenni, mert így a másik félebn is csak lelki sérülést okozol!

Valószínű a barátod nagyon akarja hogy sikerüljön neked így ez gátlást ébreszthet benned. Csak simogassátok és csókóljátok egymást hosszasan minden elvárás nélkül és egyszer csak meg fog jönni a kívánás benned ami orgazmushoz vezethet. Az orgazmus nem cél csak ajándéka a szerelmeskedésnek!

Ha elvárod baszhatod mert ezt tapasztalod!

2016. márc. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sírjál nyugodtan..!
2022. júl. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!