Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfival szexkapcsolatb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfival szexkapcsolatban vagyok, és aztmondja?

Figyelt kérdés
Nyugodtan szexeljek másokkal, az miért van,mármint hogyhogy nem zavarja?
2016. márc. 11. 08:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Gondolom mert neki is vannak mások, akikkel még melletted dug és ezért nem érdekli, hogy te teljesen csak az övé legyél.


Én ha vannak szexpartnereim tartósak (és szoktak lenni), nem szeretném ha mással szexelnének.

26/F

2016. márc. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Érdekled őt testileg. Meg mellette más nők is.

A szexkapcsolatnak ez a lényege, hogy nem tartozol semmivel a másik felé, ha kedved támad szexelni és kapsz rá valakit, akkor megteszed. Ha éppen ez rövid időben belül nem csak egy valaki, hanem több, akkor több.

Éppen ezért nem zavarja. Mert érzelmileg nem kötődik hozzád.

De még téged zavar, hogy ő más nőkkel van, tehát te érzelmileg kötődsz hozzá, ami meg nem jó, hisz átléptél egy határt, ami egy szexkapcsolatba nem fér bele.

Ha elfogadsz egy jó tanácsot, hagyj fel ezzel a kapcsolattal, mert csak veszíthetsz rajta!

2016. márc. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha én mondanám ezt neked, akkor azért mert kezdem elveszíteni a szexuális érdeklődésemet, és a kapcsolatod jellegénél fogva, ha az is fogyóban, akkor közeleg a semmi.


Talán, ha keres, és nagy vagy már ahhoz, hogy ne bukjál le utóbb, mondd azt, hogy most a Bélához mész épp, hiszen ő mondta, hogy nem zavarná / ne vedd fel.

Esetleg még legyél kicsit unottan tűrő a következő szexeteknél. Aztán akkor kiderül, tetszik-e neki a saját ötlete.


Persze, ha csak szex és neked jó ez, kár ilyen piti játékot játszani.

2016. márc. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Szerintem a szexet nem unja velem
2016. márc. 11. 18:08
 15/15 anonim ***** válasza:

ez a AIDS melegágya...


és a nemi betegségeké....

2016. márc. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!