Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfival szexkapcsolatb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfival szexkapcsolatban vagyok, és aztmondja?

Figyelt kérdés
Nyugodtan szexeljek másokkal, az miért van,mármint hogyhogy nem zavarja?
2016. márc. 11. 08:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehet izgatja a tudat, én randiztam olyan sráccal aki azt mondta , mikor a szex téma szóbakerült ,hogy őt izgatja ha mielött átjön én szexelek egy másik pasival , aki belémélvez és utána ő kinyal.. (szedek fogamzásgátlót) Ez engem egy kicsit zavart szóval én nem jutottunk tovább.
2016. márc. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
ha nem esett volna le, celzas volt, h o is ezt teszi... :) ilyen a szexkapcsolat, legalabb is itt gyk-n volt egy kerdes ahol csomoan azt mondtak akiknek szexpartneruk van, h nem csak egy...
2016. márc. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szexkapcsolat erről szól, hogy nincs elkötelezettség, nincs hűség.
2016. márc. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem érdekled.
2016. márc. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha nem szexelhetnétek mással, az már szinte egy normál kapcsolat, annak mi értelme lenne/
2016. márc. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hat van olyan h csak egymassal szexelnek a felek de nincsennek egyutt ..en kibirnam de ő nem...tul jol nez ki...stb meg nm is erdeklem ezek alapjan:(
2016. márc. 11. 09:30
 7/15 anonim ***** válasza:
De ezért hívják szexkapcsolatnak. Nincsenek érzelmek egymás iránt (normális esetben). Ilyenkor mindenki azzal szexel akivel akar. Érdekled, de csak szex szempontjából, aki ebbe belemegy, annak tisztában kéne lennie ezzel.
2016. márc. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Sajnos úgy tűnik, csak a k...vájának tekint.
2016. márc. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Annyira nem is jo a szex vele meg nm is tudom teljesen elkepzelni vele komolyat mert keves lennek neki de nem ert magam miert zavar a tobbi nő
2016. márc. 11. 09:45
 10/15 A kérdező kommentje:
Ugy erzrm kezdek kiegni lelkileg
2016. márc. 11. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!