Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, kicsi a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, kicsi a barátom pénisze?

Figyelt kérdés
És vékony,nem érzem mikor bennem van...De nagyon szeretem őt,és eszemben nincs elhagyni. Méretét nem tudom,nem mérte...

2016. márc. 7. 22:28
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy kérdezgetsz. Ehhez nem kell sok ész. Egy nő tud mozogni, helyezkedni hogy minél élvezetesebb legyen neki a szex. Van egy csomó féle póz, amivel ki lehetne téged elégíteni. Ha a barátodnak sincs ez eszében, legalább neked legyen. Nem fadarabként kell elterülni az ágyban. Dobd be magad, cselekedj az ágyban.

Ennyire életképtelen ne legyél már. Aki érett a szexre, az legyen érett agyilag is. Kész vicc a kérdésed. .D

2016. márc. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:

31: Nem akarok vele szakítani.

Majd keresek akkor több pózt ennyi...


Köszönöm a válaszokat,de már egy felhasználó rám írt és ad tanácsokat.

Szép napot mindenkinek!

2016. márc. 8. 12:26
 43/49 anonim ***** válasza:
Ne fikázzátok a csajszit, azért mer kérdez. Haa kicsi, akkor beszéld mmeg vele, h ez neked picit kicsi. Nyilván tudja magárol, h nem egy anakonda van a nadrágjába. Beszéljetek a pénisz köpenyröl, az egy jo dolog. Nekem sincs nagy brém maax 14 centi igy volt olyan lány ahol nekem is be kellett vetnem, némi trükköt. Hány éves a stác?
2016. márc. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
A másik megoldás, hogyy kefélj félre. Én ezt javaslom.
2016. márc. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

ma 18:55

te fogyatékos vagy xd

2016. márc. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
43-as, nem tud vele a srác kezdeni semmit. Ez ilyen, így alakította őt a genetika, ha a csaj ezt nem tudja elfogadni, akkor még az önbizalmát is csorbítja vele!
2016. márc. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

Aki komolyan gondolja, hogy ezt le kell ülni és beszélni róla. Pfff.

Hogy lehetne ennél jobban megalázni a fickót?

(Nem, ha elhagyja az is jobb)

Sőt lehet találna másik csajt akinek semmi gondja nem lenne a méretével.

2016. márc. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
én vagyok a 43, 44 és igen komolyan gondoltam, mindkettőt. Én öszinteséget várnék el a lánytól. ha neki vékonyka, mert előfordulhat ez még akár velem is, akkor mondja meg azt, vagy tudunk vele mit kezdeni vagy nem. Pl próbálkozhattok seggbe is az jó szoros. A srácnak jó? mert ha igen, akkor vegyetek egy John Holmes vibrit, azzal megcsinál, aztán utánna, meg bedughatja a fütyijét az ő örömére, vagy leszopod.
2016. márc. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Lényeges a méret, de ha szereted, akkor probálkozzatok, nem épp szokásos dolgokkal. BDSM, anál, kötözés, felcsatolhatócuccok, aranyhörcsög.
2016. márc. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!