Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen a szex egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szex egy olyan pasival, aki baromira taszít szexuálisan? Rossz lesz nagyon?

Figyelt kérdés

Van egy 30 éves szűz fiú, aki tényleg nagyon csúnya, de havernak tök jó. Ő teljesen oda van értem, de hát nekem nagyon nem jön be. Viszont teljesen megsajnáltam és felajánlottam hogy mit szólna ey baráti szexhez, csak hogy végre elvegye valaki a szüzességét. Mondtam neki hogy ez csak szex, mert úgy semmit nem akarok tőle. És teljesen odavolt az ötletért.

Nagyon hülye vagyok? ...... Tényleg nagyon rossz lesz :(


2016. márc. 4. 18:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

szerintem, ha nagy a farka úgy megfog döngetni hogy csak nézel egyet...


tudod a méreteit ? pénisz ? magasság ?

2016. márc. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nagyon kíváncsi vagyok, h. hogyan döntöttél.

Én nem engedtem volna magamra/ -ba. Nekem is volt ilyen nagyon jó haverom, de tiszteltem/ szerettem magam annyira, h. ezt még 'jófejségből' sem kényszerítem magamra...

Pedig voltak ám nagy bociszemek, meg csókkísérlet/ -hárítás.

Kell, h. legyen büszkeségünk!

2019. máj. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Még annyit, h. a barátaimnak kölcsön adom a fűnyírót v. egy jó könyvet, de nem a testemet, h. felpróbálják...
2019. máj. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!