Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen a szex egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szex egy olyan pasival, aki baromira taszít szexuálisan? Rossz lesz nagyon?

Figyelt kérdés

Van egy 30 éves szűz fiú, aki tényleg nagyon csúnya, de havernak tök jó. Ő teljesen oda van értem, de hát nekem nagyon nem jön be. Viszont teljesen megsajnáltam és felajánlottam hogy mit szólna ey baráti szexhez, csak hogy végre elvegye valaki a szüzességét. Mondtam neki hogy ez csak szex, mert úgy semmit nem akarok tőle. És teljesen odavolt az ötletért.

Nagyon hülye vagyok? ...... Tényleg nagyon rossz lesz :(


2016. márc. 4. 18:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Oktondi vagy.
2016. márc. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nagyon szar lesz, szenvedni fogsz és meg is érdemled
2016. márc. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A harmadik szem ***** válasza:
100%

Rossz ötlet. Legalább lesz egy indok, hogy miért nem tudjátok folytatni ezt a barátságot, és megszabadul attól a mézesmadzagtól, ami végig előtte volt.

Kicsit nyers/pesszimista hozzáállás, de sajnos van valóságalapja.

2016. márc. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
9%
De rendes vagy. Sztem túlélhető lesz,próbákj majd másra gondolni.
2016. márc. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%
Biztos volt már jobb szexben részed, mint ez lesz, de jó tett helyébe jót várj :)
2016. márc. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Hat egy szuz pasi rossz lehet de lehet jo is viszont akkor pls engem is sajnalj meg mert en is szuz vagyok viszont sportolok nem vagyok elhizva csak minimalis zsir van rajtam olyan 13% a tzsm :D
2016. márc. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja.

De komolyan...sajnálatból szex? Hát nem tudom, nekem nem menne a menet, ha tudom, hogy a lány szinte undorodik tőlem...

2016. márc. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem szexelnék olyannal ,aki kicsit sem vonz ,de te tudod, úgy nem is élvezném annyira vele...

L/25

2016. márc. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

szerintem nemes gesztus, ari vagy... :)


amúgy.. hamár itt tartunk. tudod... én is 30 vagyok, és nagyon ronda, és még ráadásul még szűz is... nemlehe hogy....... izé.. esetleg velem is. szal érted?? :O

2016. márc. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kiváló ötlet. Magadtól is undorodni fogsz utána
2016. márc. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!