Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Popsi nyalás oda-vissza,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Popsi nyalás oda-vissza, kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
33/F
2016. márc. 4. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kinek a pop, kinek a popsi
2016. márc. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, de kevés nő képes rászánni magát. F
2016. márc. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam már, jobban tetszett mint vártam, biztosan fogom még csinálni a jövőben is ha olyan partnerrel hoz össze a sors aki nyitott az ilyesmire.
2016. márc. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
szerintem ha a lukról van szó, hát az undi... az nem azért lett kitalálva, hogy azt nyalogassák.. onnan sz.r jön ki .. Szó szerint ! meg még szőrös iiis ... 20/L
2016. márc. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Utcso!

Ez jo teoria a tied, kommentald az analkedvelok koreben is!!

2016. márc. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát én lehet kipróbálnám,bár ahhoz előbb látnom kéne mennyire szőrös. De ha csak az enyémet nyalják megengedném.:D
2016. márc. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Simán kinyalom, ahogy ő is engem. Szexben nincsen tabu, ha két ember szereti egymást.
2016. márc. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Noren1989 ***** válasza:
5%

Szoktuk tolni.

Igencsak izgató, ő is élvezi.

26/F

2016. márc. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Imádom ha a párom nekem csinálja. És én is imádom neki csinálni, nem zavar h szőrös (elég szőrös tipus) én így szeretem őt. Amúgy én vagyok az első barátnője akinek megengedte h a fenekéhez érjen. L/17 F/23
2016. márc. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem szoktam csinálni és nem is vonz annyira a dolog, de ha barátnőm megkérne, akkor megtenném neki. Viszont az enyémbe ne nyaljon bele.
2016. márc. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!