Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek közeledjek felé?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek közeledjek felé? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
Tegnap osztálytársammal mentünk biliárdozni es itt volt 2 regi osztálytársa. Az eggyik lány ( ideál ) egyfolytába engem nézett. Később mikor mentem el haverom ottaradt beszélgetni velúk 3s azt mondta ma hogy rollam kerdezett a csaj de elég sokat. Ma behelöltem fezbukon ö meg visszahelölt.

2016. márc. 3. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen közedj felé egy csaj mindig okkal néz :D
2016. márc. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

engem is néztem elég sokan, de é nnem léptem mert féltem...pancser vagyok mi ? pedig ha összeszámolom elég sok csaj volt...emléxem még az irodai nő is figyelt 30-as bomba nő volt...


csak hülye vagyok....inkább hazamentem kiverni ás rájuk gondoltam.

2016. márc. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

talan nem fas zbukon kellene bejelolni eloszor... mindegy most mar...


hivd el oda billiardozni de csak kettesben... ha nem szeret billiardozni akkor egy italra... beszelgessetek, ismerkedjetek... nem szabad felni... lehet hogy vannak olyan tulajdonsagai amiket utalni fogsz es alig varod h elhuzz :) de lehet h jol kijottok :) ezt csak akkor tudod meg ha szemelyesen beszelgettek. ne parazz a meghivast biztosan elfogadja mert bejosz neki.

2016. márc. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Itt senki nem tud írni?
2016. márc. 4. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, de mindenképpen beszélgess vele, mert, ha írsz sikítva elmenekül
2016. márc. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb a magyar helyesírási szótárat kéne nézegetned és utána a csajt...
2016. márc. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!