Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen egy túlsúlyos férfivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy túlsúlyos férfivel a szex? Ő is tud olyan jól teljesíteni, mint egy normál testalkatú? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2016. márc. 1. 23:58
1 2
 1/11 Umaku ***** válasza:
37%
Szerencsere nincs tapasztalatom.
2016. márc. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Volt egy pocis pasim, kb 20 centis volt a farka, nagyon tudott dugni.
2016. márc. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%

mindegy hogy néz ki, meg hogy kövér...


magas legyen

és nagy farka


ez a lényeg

2016. márc. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Tud. Mostani parom pocakos es isteni a szex vele.
2016. márc. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
válaszolók szerintem félreértették. A kérdező túlsúlyos, azaz kórosan elhízott férfiak szexuális teljesítőképességéről szeretne értekezni, nem a "pocakosokról". Szerintem aki már túlsúlyosak, azok nyilván nem bírják olyan hosszan, vagy lendületesen.
2016. márc. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
nem a sujtol függ bár nehezebben mozog mint egy kissebb meg nehezebben fér hozzád főleg ha kissebb a szerszám
2016. márc. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

Bőven 100 fölött vagyok súlyban 120-130 közt szoktam mozogni). Igaz majdnem két méter is vagyok, de magamat kövérnek definiálom.

Jól bírom. Nem fogy el a szufla, sőt elég hosszan kitartok, így bőven van ideje páromnak kiélvezni a dolgokat, na meg persze nekem is. :) Szóval ez nem súly kérdése. Egyébként van aki kövéren is egész fitt tud lenni. A szex meg nem sport.

2016. márc. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

Attól függ, mennyire túlsúlyos. Volt nagyon nagydarab pasival dolgom, nála azért eléggé korlátozta a lehetőségeinket a súlya. Értsd ha felül volt, izzadt, de nagyon, és nem is bírta, azaz mindig én voltam felül, egy idő után elég unalmas.

Az más, ha valakin van néhány pluszkiló, azzal semmi gond. De aki tényleg túlsúlyos, ott azért érezni a különbséget.

2016. márc. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8: Kutyapózban is béna volt?
2016. márc. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Viszonyítási alapom nincs, de én teljesen meg vagyok elégedve a túlsúlyos párom teljesítményével (mondjuk én is túlsúlyos vagyok, ha ez számít).
2016. nov. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!