Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A székelyek milyenek az ágyban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A székelyek milyenek az ágyban?

Figyelt kérdés

2016. márc. 1. 18:16
1 2
 11/17 Hajdúsági János válasza:
69%

Ha a székelyeket és a történelmüket nem ismeritek, akkor milyen alapon mondotok kritikát róluk? Ők azok, akik századokon keresztül védték a Magyar Királyág, ezen belül Erdély keleti határát. Ők véreztek a kívülről indított (pl. török) rablóháborúkban. Tőlük (is) vittek ezrével túszokat rabszolgának, miközben az itteni bejegyzést tevők ükszülei, és a még régebbiek nyugodtan élték világukat!

Így tették lehetővé a székelyek, hogy ti (is) megszülessetek, és ide írjatok olyanokat, ami a tudatlanságotokat mutatja!

Továbbá, nem a székelyek hibája Trianon! Viszont ők (is) elszenvedték a románoktól az azt követő üldözéseket, rablásokat, gyilkosságokat. Még ma is ennek a lájtosabb változatát szenvedik, pl. szoborrongálások, székelyzászló tiltás, magyar utcanevek és magyar nyelvhasználat korlátozása bizonyos területeken, stb.

Olvassatok egy kicsit utána a korábbi és a jelenkori történelmüknek, és azután legyen véleményetek!

Úgyhogy csak tisztelettel és köszönettel tartozunk nekik! Az erkölcsükben, a tisztességükben pedig magasan felettünk állnak! Az pedig, hogy ki, mit tesz az ágyban, magánügyük nekik is és nekünk is!

2016. márc. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%

#11

Én a korábbi válaszomban felvilágosítottam az egyik válaszolót a primitív megnyilvánulásairól. Az ilyen válaszokról mindig az a vicc jut eszébe, hogy mikor válik a székely románná? Amikor Budapestre utazik. De persze manapság csak ilyen aljanépségekért kell rajongani, lényeg, hogy ne fehér és ne magyar legyen.

2016. márc. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Hajdúsági János válasza:

#12

Sajnos nem vicc, amit írtál! Sokan valóban románnak tekintik (és utálják) a székelyeket. Meg az erdélyieket is, merthogy ők is "románok"! Ezt a neten elég sok helyen tapasztalom. Vagy nem is tesznek különbséget azt gondolván, hogy a székelyek és az erdélyiek ugyanazok.

Csak a rend kedvéért: Székelyföld nem azonos Erdéllyel! (Ezt nem neked címeztem, te nyilván tisztában vagy ezzel!)

2016. márc. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
10-es: halovány f.ngod sincs hogy miről beszélsz!
2016. márc. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát székelyek... :P
2016. márc. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én szeretem a székely lányokat, mert nagyon vicces a tájszólásuk és akár a szénakazalba is lehet velük szeretkezni.
2016. márc. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
70%
borzalmasak, kerüld őket, ha tudod
2016. márc. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!