Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A székelyek milyenek az ágyban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A székelyek milyenek az ágyban?

Figyelt kérdés

2016. márc. 1. 18:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
olyanok, mint a tegnapi kérdésedre kapott válaszok alapján.
2016. márc. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
15%
honnan tudjuk ez magyar oldal itt nincs román egyse
2016. márc. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Hat en itt vagyok ,es jelentem szekely vagyok nem pedig roman...

na mindegy

Szoval a szekely lanyokat nem mondanam masnak szex teren mint a magyarorszagiakat,ugyanugy van mindenfele temperamnetumu no.Talan egy kicsit kevesbe vallaljak be az extrem dolgokat ezt tudnam mondani.

27/f

2016. márc. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
8%

te 3# as ha közigazgatásilag románia terúletén születtél és ott is lax akkor román vagy tiszta sor

az már más dolog hogy székely vagy mert az románia egy része

mint pl dunántúl Magyarországon

és mi nem veszünk külön titeket

mi se nézzük le a tiszántúliakat stb

nyugodj ebbe bele

az hogy törtmagyarral beszélsz irsz az egy dolog

én is tudok németül mégse vagyok német

mégha Németországban dolgozok is

sok sikert

2016. márc. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
16%
ja 3# as semmi extra akkor ebben is el vagytok maradva mint mindenben
2016. márc. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%

Off

#3

Gratulálok. Akkor Szerinted ha egy külföldi Magyarországon születik, akkor az magyar, mert a közigazgatási határon belül jött világra? Ha annyira nagy magyar vagy, tanulj már meg írni, te fogyatékos. Gondolom utcát sepersz vagy sz*rt lapátolsz Németországban, mert az ilyen alja munkára a hozzád hasonló proli is jó.


On

Annyira unalmas már, hogy szexualitás tulajdonságokat társítotok bizonyos népcsoportokhoz.

2016. márc. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
A 2-4-5-ös válaszoló miatt gondolkodok el rajta néha, hogy kevesebb hülye lenne-e a világ összes magyarja között, ha minden szomszédunk pontosan annyi területet kapott volna, amennyire igényt tartott. Debrecen, Nyíregyháza, Miskolc, Pécs, Békéscsaba pl. egyből ment volna a ,,kedves" szomszédsághoz, és az ottaniak helyből nem beszélnének ilyen idiótaságokat.
2016. márc. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hamarabb nyomtam rá a válasz gombra, mint kellett volna, talán még az előzőkben felvetett esetnél is kevesebb hasonló kreténség hangzana el, ha egy az egyben nem is maradt volna magyar kézen semmilyen terület.
2016. márc. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy székely barátnőm: én imádtam, mert úgy főzött mint az anyukám, emberileg szenzációs, megbízható társ volt, az ágyban hatalmas qrva!
2016. márc. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%
hála a magasságos IStennek sosem voltam még székely lánnyal
2016. márc. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!