Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Abbol lehet baj ha felhívtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abbol lehet baj ha felhívtam egy prostit a rosszlanyol.hun es megbeszéltem vele hogy fel ora múlva megyek?

Figyelt kérdés
En nem fogok menni csak szivattam, keresem az izgalmakat, mert mar meguntam az életem is

2016. márc. 1. 11:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

7. Persze bevételkiesés? Röhej! Tanuljon ki valami szakmát és azzal keressen óránként tízezret, ha olyan ügyes lány, mindezt legálisan, bejelentve. És pont abban az időpontban biztos más lett volna, aki megy, persze, csak valami kitaláció ez, hogy több pénz mellett lehessen érvelni. Ócska mese.

Minek véditek azokat, akik nagy pénzeket keresnek rövid idő alatt, illegálisan? Az államot megkárosítják. A jövedelem után adózni is kéne, az nem zavar senkit?

2016. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hogy a kérdésre is válaszoljon valaki, objektíven:


Sokan csinálhatnak ilyet. Ez náluk benne van a pakliban. Nyilván vannak olyanok is, akik megbeszélik, aztán, mivel nem voltak még ilyenen, nem mernek elmenni. Vagy közbe jön valami és nem szólnak. Aki kicsit ismeri az embereket, tudja, hogy ez így megy. Nem hinném, hogy a sok kamus emberből pont téged szúrnak ki és rád szállnak.


Én régebben nyelvet tanítottam. Ott is sokan csinálták, hogy nem jöttek el az órára, egy perccel előtte szóltak hogy nem jó mégsem, szóval az ember már csak ilyen. Ezen semmi fennakadni való nincs.

2016. márc. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!