Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Abbol lehet baj ha felhívtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abbol lehet baj ha felhívtam egy prostit a rosszlanyol.hun es megbeszéltem vele hogy fel ora múlva megyek?

Figyelt kérdés
En nem fogok menni csak szivattam, keresem az izgalmakat, mert mar meguntam az életem is

2016. márc. 1. 11:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
majd jön a stricije és as szart is kiveri belőled
2016. márc. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem azért, de a prosti is ember, minek szívatni? Ez aztán hatalmas poén.


De ha tényleg unatkozol, és keresed az izgalmakat, akkor miért nem mész el? Talán még tanlulsz is valamit.

2016. márc. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Elég baj az is, hogy egy gyökér vagy! Ha izgalom kell, akkor menj el hozzá, és valld be, hogy nincs pénzed! Kis p.ö.cs. :)
2016. márc. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha az izgalmakat keresed, akkor menj el hozzá!!!Ő nem keresi.
2016. márc. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem túlteszi magát rajta,de máskor ne csinálj ilyet !

Azt hiszi,hogy becsináltál a gatyába,és legközelebb ha erről a számról hívod fel sem veszi.Beírta,hogy se..fej!

Ha a barátoddal megbeszéled hogy ekkor és ekkor taliztok akkor illik felhívni,hogy sajna nem tudsz elmenni..ugye?

2016. márc. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 acelsziv ***** válasza:
100%
Ha izgalom kell, akkor sétálj Józsefvárosban egyet Fehér Magyarország táblával a nyakadban
2016. márc. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Hú de vicces gyerek vagy.

Lefoglaltad nála a következő 1 órát, amikor vendéget is fogadhatna és hasznot is termelhetne. Ezzel az ő üzletét rongálod. Nem véletlenül kérik a lányok, hogy kijelzett hívószámmal hívják őket, mert így az ilyen vicces fiúkat hamar kiszűrik és letiltják a számot, vagy csak nem veszik fel többé. De most lehet, hogy okoztál neki pár ezer Ft bevételkiesést. Köcsög vagy.

2016. márc. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

wow de jól megszívattad, pizzát nem rendelsz neki?

Amúgy lehet tiltó listára kerülsz (nem csak nála, hanem az egész rosszlányokon) és számíts arra, hogy fel fog hívni párszor és elmond minden félének

2016. márc. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Ebbe mi a vicc? Az hogy siman egy taplo vagy?

Annyi fog tortenni, hogy tiltolistara teszi a szamodat, es legkozelebb mikor tenyleg mennel (nem feltetlen hozza, van koztuk kozos lista is), akkor siman radszerveznek mast es nem fognak fogadni.


Nehogy azt hidd, hogy majd miattad megy csodbe...

2016. márc. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen ostoba vagy B+, még a kártya is a neveden van.
2016. márc. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!