Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gáz lenne, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz lenne, ha erre keresnék egy másik férfit?

Figyelt kérdés

Nos van szexpartnerem vele nagyon jó a szex ,imádok vele szexelne, de egy pár dolgot szeretnék még kiélni,de ezeket sajna tőle nem kapom meg meg. Van pár vágyam amit szeretnék kiélni. Pl. Fenekelés,anál, vad és kemény orál.

Emiatt úgy gondoltam keresek egy másik partnert.

Emiatt r.nc lennék?

Gáz lenne?


2016. márc. 1. 08:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
miért nem kéred meg tőle, hogy a kedvedért próbáljátok ki?
2016. márc. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem. A Te vágyad,éld meg. Egy életed van, próbálj ki mindent ami Neked jólesik.
2016. márc. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. márc. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 kiskivancsi79 ***** válasza:

Egyaltalan nem gaz.

Teljesen ertheto hogy szeretnel meg uj dolgokat kiprobalni, felfedezni es ezt meg most tudod megtenni amig nincs egy komoly kapcsolatod.

Ettol meg nem leeszel r*ban.

Meg az is elfogadhato szerintem hogy szeretned kiprobalni milyen a szex egy masik pasival.

Amig teheted eld ki magad.

2016. márc. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a szexpartner arra való, hogy a szex nagyon jó legyen vele. azaz elméletben igen, keress tovább. csak nem olyan egyszerű.
2016. márc. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
így is az vagy...
2016. márc. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én is szívesen kipróbálnám ezeket... veled:D
2016. márc. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem gáz, a szex partner nem fix partner, inkább úgy tekints rá mint egy Squash vagy tenisz partnerre akivel tudsz heti 1-2szer játszani egy menetet. Na most te szeretnél mással is játszani, mert kell a változatosság, hát csináld, HA TÉNYLEG szex partner, akkor semmi bele szólása nem lehet, mert csak szexről szól, nem érzelmekről, SŐT, ha két szex partnered van akik elfogadják egymást akkor jöhetnek azok a vágyak kiélése amit csak két pasival tudsz egyszerre.
2016. márc. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az a gondom még,hogy egyszer elkezdett itt féltékenykedni,hogy úgyis tudom,hogy pasihoz mész,meg rá ne nézz egy férfira sem,meg rám állít valakit aki követ, takarjam el az arcom stb. Mondom fejezd már be nem vagyok a nőd.

Ezt egyszer játssza csak el!!

2016. márc. 1. 15:59
 10/12 anonim ***** válasza:
bocs, de ha féltékenykedik akkor dobd ki, mert párjának tekint és úgy érzi jogában van beleszólni az életedbe. Sajna ez így nem lesz jó...
2016. márc. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!