Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, egy lány esetében mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, egy lány esetében mi lenne a maximális életkor, hogy szűz még és nem néznétek hülyének?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van ilyen, légyszi ha válaszoltok, őszintén írjátok le a véleményeteket! Ne hogy hát annak is örültök, ha 30 évesen is az, mert azt gondoljátok valójában, hogy a diliházból sétált ki. :)

2016. febr. 29. 10:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

A hülyeség nem a szüzességtől függ!

Amugy is a hülyeség elég tág fogalom. Sok mindenre mondják.

2016. febr. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen életkor, és nem nézném hülyének, inkább sajnálnám, hogy nem volt még aki szeresse és ő viszont.
2016. febr. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
25%
Mindegy hány éves, ha szűz akkor nem érdekel.
2016. febr. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egész szüzesség téma túl van lihegve, én soha senki felett nem szoktam pálcát törni, hogy mikor vesztette el, attól még nem lesz senki jobb vagy rosszabb ember szerintem, mondom ezt úgy, hogy én még mindig szűz vagyok 24 évesen.
2016. febr. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen kor amit tudnék írni. De nekem olyan nők jönnek be - külsőre - akik nem maradnak szüzek 20 év felett. ;)
2016. febr. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, szerinted akkor aki szűz 20 év felett, az automatikusan ronda lehet csak? Hát elég hülye megállapítás ez ne haragudj. Több barátnőm is van, aki szűz 20 év felett -én sem 30 vagyok amúgy, csak 22 :), van köztük modell is, de az igazi vár és olyan is, aki régen csúnya volt, most meg életmódot váltott és loholnak utána a pasik, nem is gondolják, hogy szűz.

A többi választ köszi :)

2016. febr. 29. 16:29
 17/20 anonim ***** válasza:
26%
Nincs ilyen a nagy szart, szerintem aki 25 körül még mindig szűz, ott már valami gáz van.
2016. febr. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#11 vagyok.

Értem én amit mondasz. Lehet, hogy 30 évesen is az igazit fogod várni.

Ezt tiszteletben tartom!

De enged meg, hogy 2 megjegyzést tegyek!

1. Az "IGAZI". Hogy ki volt az igazi, azt akkor tudod meg ha valamelyikötök elhagyja az árnyékvilágot. Az volt akkor a sírig tartó, igazi szerelmed!


2. Jársz valakivel. Azt hiszed, hogy az igazi. Neki adod magad. Ha pár honap múlva elhagy?

Vagy kiderül, hogy pocsék a szex, ne adj Isten kín?

2016. febr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 schamuelson ***** válasza:

Ej de szép világ lenne, ha mindenki kigyógyulna a hülyeségből, miután elvesztette a szüzességét!

Amúgy 30 évesnél már nyilván kíváncsi az ember az okokra, és nem érném be kitérő válasszal. Tehát el tudok képzelni elfogadható magyarázatot is, nem gondolnék egyből arra, hogy defektes az illető. Szerintem egy normális kapcsolatban előbb derül fény a fejben meglévő hiányosságokra, mint a szüzesség meglétére.

2016. febr. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok: Ejnye kérdező, micsoda előítélet ez hogy azt hiszed nekem csak a szép lányok jönnek be???


Én azt mondtam: aki nekem bejön már nem szűz 20 év felett. Ez nem ugyanaz mint amivel engem vádolsz, Angyalom.

2016. febr. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!