Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek így mennyi esély...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így mennyi esély van a terhességre?

Figyelt kérdés

Végre lefeküdtünk a barátnőmmel. Mindketten szüzek voltunk. Az elején csak izgattuk egymást, aztán felhúztam egy óvszert, majd beraktam neki. A vége felé leesett sajnos az óvszer, de mivel nem tudtuk abbahagyni, ezért anélkül folytattuk. Nélküle kb. egy perc múlva el is élveztem, ám közvetlenül az orgazmus előtt kihúztam a lőcsöt, így a hüvelyen kívülre ment a cucc. A csajom most totál be van parázva. Fogamzásgátlót egyáltalán nem szedett.


A kérdés: mit tegyünk? Holnap mindenképp vegyen be egy 72 órásat, vagy nem feltétlenül szükséges ezzel terhelni a szervezetét és a pénztárcáját?


2016. febr. 28. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda úriember "leesik" az óvszer a "lőcséről" a csaj meg terhelje-e a pénztárcáját vele :D

A válasz: Igen, vegyetek 72 órásat ha biztosan nem akar terhes lenni.

2016. febr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd teljesen érthetően van "beparázva" ugyanis előváladéktól is lehet terhes. Amennyiben nem szeretne az lenni, célszerű bevennie egy esemény utáni tablettát.
2016. febr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni, hogy lehetséges az, hogy "leesik" az óvszer...
2016. febr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én meg azt mondom hogy szinte nulla az esélye ezek alapján hogy teherbe esett.
2016. febr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Végre lefeküdtetek és megmutattátok, hogy lehet elsőre két ember balfas.z a szexhez....:)
2016. febr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a minimum, hogy elkíséred a nőgyógyászhoz és kifizeted a gyógyszer felét.
2016. febr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tanuld meg hasznalni a lőcsödet te balf**z es csak utana szexelj. Addig meg most szepen kiserd el, es fizess mint a katonatiszt mert egy gumit nem vagy eleg ugyes felhuzni. Ugy hogy az fent is maradjon. Nevetseges.
2016. febr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!