Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Össze haverkodtam, egy nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze haverkodtam, egy nagyon szép arcú, duci csajjal. Jelenleg nincs barátnőm és hát a hormonok bennem is meg benne is tombolnak. Így meg egyeztünk egy haveri szexkapcsolatban :D kérdés?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy az én pitonom kb 13-14 cm. Duci csajoktól kérdezném, ekkora mérettel, élvezhető nektek a szex?

2016. febr. 27. 22:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#10 a te helyzeted milyen? te is szép arcú duci lány vagy és szexkapcsolattal orvosolod a hormonok tombolását?

,-))


én alapvetően nem vagyok oda a telt idomokért, pl. kifejezetten inkább a kis mellek jönnek be, de ha szép az arca és szimpatikus a személyisége, akkor szerintem egy duci lánnyal is szívesen összejönnék és nem csak szexkapcsolatra. viszont, ha nincs meg a megfelelő belső harmónia, akkor én egy tökéletes alkatú lánnyal is nehezen tudok komolyabb kapcsolatot elképzelni - ezért nincs is barátnőm.

2016. márc. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hahaha! Egy 25 éves nőnek azért már illene lejönni a falvédőről és nem hagyni magát kihasználnia. Sokra tarthatod magad...
2016. márc. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

10-es vagyok :D

Kedves 12-es, tudod, mielőtt leírnád a nemtetszésedet, elgondolkodhatnál azon, hogy miért él egy 25 éves nő szexkapcsolatban. :D Mert hidd el, én sem unatkozásból teszem, hanem azért, mert már sokszor megbántottak a férfiak és egyelőre nem tudom elképzelni, hogy valakivel is komolyabbat tervezzek.

2016. márc. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Kedves 10 es. Én tavaj április környékén léptrrm ki egy hossu kapcsolatból és ugy érzem , hogy nem tudnék most egy ujjat kezdeni. Még. De a szex az meg kell, egyszerüen bekattanok nélküüle.
2016. márc. 2. 19:40
 15/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, hol találkoztál a csajjal? :D
2016. márc. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Munkahelyemen
2016. márc. 6. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!