Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valamilyen tipp a pisilési...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamilyen tipp a pisilési inger legyőzésére lánynak?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és még soha nem jött össze, hogy önkielégítés vagy szex során elélvezzek, ennek az az oka, hogy egy egész rövid időn belül erős pisilési ingerem támad, ami elveszi az egésztől a kedvem, így nem is tudom felszabadultan élvezni az együttléteket. Létezik valamilyen módszer, hogy ezt az érzést le tudjam győzni? Már engem is nagyon frusztrál ez a szitu, a barátom viszont szerencsére eddig nagyon megértő volt. Köszi a válaszokat:)
2016. febr. 26. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem szégyen az! Izgató, ha egy nő "elspriccel" a gyönyörtől! ;)


Ismered a mondást: A szex mocskos, de csak ha jól csinálják!


27/F

2016. febr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hugyozz oda
2016. febr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Dnyepropetrovszk ***** válasza:
Előtte menj el vécére, hogy üres legyen a hólyagod. Aztán tudod, hogy nyugodtan elengedheted magad, nem fogsz összepisilni mindent. :D
2016. febr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Alternatív megoldásként lehet kapni lakk lepedőt:

[link]

Ezt pont arra találták ki, hogy olajozd magad, spriccelve élvezz, és ne piszkold össze az ágyneműt. Érdemes befektetni egy ilyenbe, mert egyszer megveszed, és ha vigyázol rá, nagyon sokáig jó szolgálatot fog tenni.

2016. febr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amikor először volt orgazmusközeli élményem, akkor én is azt hittem, hogy pisilnem kell. Aztán csak később jöttem rá, hogy ez valami más, köze nincs a pisiléshez, csak hasonlít rá. Szerencsére nekem nem vette el a kedvemet, ma már tudom, hogy nyugodtan elengedhetem magam, nem fogok bepisilni.

Neked is azt javaslom, hogy ne hagyd abba, és élvezni fogod. Ha a barátod előtt feszélyezve érzed magad, akkor eleinte csak önkielégítéssel gyakorold, aztán később már menni fog szex közben is. A lényeg, hogy ne hagyd abba, amikor jön az a bizonyos érzés.

2016. febr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a használható válaszokat és a tippeket. Így fogjuk majd csinálni :)
2016. febr. 27. 17:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Az orgszmus közeli érzés sok nőnek vizelési ingerhez hasonlít. Izgalmi állapotban csak akkor tudsz bepisilni, ha erőpteted, ugyanis ilyenkor a medence környéki izmok annyira meg vannak feszülve, hogy szinte teljesen elzárják a hugycsövet.

Engedd el magad, ne görcsölj rá, hidd el, nem fog baleset érni. :) Gyakorolj egyedül, utàna már bem kell ezen stresszelned, ha a barátoddal vagy.

2016. márc. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!