Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen extra/plussz trükkök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen extra/plussz trükkök vannak orális szexnél?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra mint például mikor víz van a nő szájba és hasonlók. Nő vagyok!

2015. dec. 16. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Mélytorok pl.
2015. dec. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pezsgő nagyon klassz a buborékok miatt, a párom szereti.


Mélytorok is. (Tanulható, jó partner kell hozzá, kis odafigyelés és nem fájdalmas egyáltalán)

2015. dec. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szívás, vákomot kell létrehozzni, nyelveddel izgatod a makkot meg úgy az egész farkát.. ajakkal hasonlót csinálni.. vagy csak kisebb puszikat adni a makkra
2015. dec. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Izgathatod a prosztatáját is.
2015. dec. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kis popsi nyalás.

Az elég extrém, biztos meglepődne...

2015. dec. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én bekapom néha a barátom golyóit, akkor van h ha zuhanyzás után csináljuk akkor a popsiját is kényeztetem szájjal és ujjal is
2015. dec. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

-fogazás

-szívás

-here bekapás

-megmarkolod a tövét és csak a makkot nyalod

-harapdálod a makkot

-rezgőgyűrűt húzol közbe rá

-kezeddel pofozgatod a farkát miközben a nyelved végét ütögeti a makkja

-körbe körbe csavarod a fitymát

-prosztata masszás vagy picit feldugod az ujjad neki közben

-bedugod közben picit neki a vibrid végét



Ezeket mind imádom, csak a legtöbb nőnek sajnos annyi a szopás hogy bekapja azt csak néz mi van...


Ami a legjobb 69ben alul feküdni és mikor elélvezek nem szedi ki hanem elkezdi fogazva szízni. Az nagyon jó érzés, mikor próbálok a csaj alatt mozgolodni, hogy kibírjam venni a szájából mivel nagyon érzékeny elélvezés utána a makkom és ő a makkom alatt megszoritja a fogával és úgy foltatja a szopást, közben felettem fekszik és lehetőségemsincs menekülni az elől amit csinál velem :) Közben ha erősen rámarkol a golyóimra az mégjobb!!!

2015. dec. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!