Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik nem képviselői aktívabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nem képviselői aktívabbak orál terén?

Figyelt kérdés
Csajok vagy pasik?

2015. dec. 15. 08:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez teljesen emberfüggő. Pl: volt olyan pasim aki nyalt kettőt és kész, és volt aki órákig képes volt délen elidőzni. Én szeretek orálozni, de van olyan barátnőm aki a szájába nem venné.
2015. dec. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A csajok nem annyira olyan orálozós típusuak mint a pasik, jól látom? :)) Tehát lányok, viselkedjetek jól vagy nem kaptok csak virgácsot! O===>
2015. dec. 15. 09:21
 3/11 A kérdező kommentje:
Tény hogy az ilyen lányok miatt élünk, kedves első! Azért az ágyban legalább oroszlán típus a barátnőd?
2015. dec. 15. 09:34
 4/11 A kérdező kommentje:
Időben meg tudnátok mondani mennyi volt mondjuk a rekord eddig? Ki mennit képzelnél el úgy álmaiban? :D
2015. dec. 15. 09:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Felteszel egy kérdést, majd válaszolsz is rá magadnak. Innentől kezdve nekünk nincs semmi dolgunk vele :)
2015. dec. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem függ attól hogy nő avagy pasi az illető...
2015. dec. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Eddig 7 lánnyal voltam.


Abból egy egyáltalán nem szopott, kettő megnyalogatta a farkam kicsit (nem nagyon nevezhető szopásnak), három tessék-lássék módra szopott pár percig mindig és csak 1 volt, akin igazán látszott, hogy élvezi, kérés nélkül vette elő a farkam is és a szájába is élvezhettem úgy, hogy lenyeli.


Ehhez képest én nagyon szeretek nyalni és 10-20 percig simán elnyaldosok egy lányt.

2015. dec. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem a mostani barátnőm az első és imádja. Meg is jegyezte, hogy nagyon örül, mikor vele vagyok, mert bármikor, ha kedve van, bekaphatja és játszhat vele.
2015. dec. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tökre változó, nem lehet számszerűsíteni. Volt olyan barátnőm, aki nem igazán szerette csinálni szájjal, de viszont nagyon gyakran mondta, hogy én csináljam neki. Előfordult, hogy mindketten szerettük csinálni egymásnak egy másik csajjal. De akad olyan is aki nagyon gyakran bekapta nekem, őt pedig mindig szex után kellett kinyalni levezetésnek.
2015. dec. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valamit nagyon félrenéztél. Én nő vagyok. (1 válaszoló)
2015. dec. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!