Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy csak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy csak az idősebb nők elégitik ki a vágyaim?

Figyelt kérdés
sziasztok 35 éves pasi vagyok! valójában csak a nálam 5-10 évvel idősebb hölgyekkel találtam a sexet nekem ki elégitőnek volt dolgom velem egykorú vagy fiatalabbakkal is de velük csak átlagosnak mondanám!csak én tartom őket be válalosabbaknak őket és erotikával jobban túl fütöttnek őket vagy többen is vannak ezzel igy?????

2016. febr. 26. 05:16
 1/9 anonim ***** válasza:
teljesen igazad van, az idősebb nők sokkal jobban csinálják :)
2016. febr. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én 20 évesen vagyok így :)
2016. febr. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nincs ebben semmi hiba. :)
2016. febr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gondolom legalább 100 nővel feküdtél le minden korosztályból, hogy ilyen általános statisztikát tudsz mondani!
2016. febr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mit csinálnak jobban?
2016. febr. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem 100 nem de kb 15-20 nővel biztosan de a 20-30 köztiek szerintem legalábbis nekem igazából nem voltak annyira jók mint akik kissé korosabbak voltak!!!!! Most is ilyen kapcsolatom van h 9 évvel idősebb a hölgy mint én ! Szerintem be valalosabbak!
2016. febr. 27. 05:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Bizonyos kor fölött az ember megbékél a testével. Már nem arra figyel, hogy jajistenem, mit szól a partner, ha meglátja a striámat, vagy az itt-ott megereszkedett bőrömet. Amint ezektől a felesleges sallangoktól megszabadul, sokkal felszabadultabban, odaadóbban tud szeretni és szeretkezni.
2016. febr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az biztos h jobban le vetik már az első szeretkezés alkalmával minden gatlasukat, és tökéletesen arra törekednek h mind a 2 fél számára maximálisan ki legyenek élvezve a dolgok! De a fiatalabbak miért nem olyanok???? Nem tudom h miért van! De az bizonyos h jobban tudják a 35-45 közti nők azt h mit és hogy kell h jó legyen!!!!
2016. febr. 27. 12:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Fiatalokat valaki megtanítja jól szexelni, időseket már megtanította valaki. Ha tényleg voltál 20 nővel és össze-vissza ugrálsz csajok között akkor te valszeg egy olyan vagy aki nem bír tanítani, hanem elvárja, hogy mindenki már ismerje saját magát. Annyiban sajnállak, hogy nem tudlak komoly, tartós kapcsolatban elképzelni, se nem gyerekkel, se nem családdal.
2016. febr. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!