Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok a pasim azzal ált elő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a pasim azzal ált elő, hogy el akarja vesszőzni a fenekem. Veletek fordult már elő ilyen? Mire számíthatok? 24 L

Figyelt kérdés

2016. febr. 25. 20:57
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
100%

Maximálisan megértem a pasidat:) számomra egészen különleges élvezet, ha egy lány/nő popsiját megvesszőzhetem, persze akkor van igazán értelme ha ő is élvezi, mint pl. ez a csajszi:


[link]


jók a kéjes sóhajok...lehet, hogy Te is élveznéd? ha nem próbálod meg, soha nem tudod meg..

Én egyébként így szeretem...az élvezetek halmozása:


[link]


milyen aranyosan mozgatják a szép kis popsijukat:)

üdv: spankinglover

2016. febr. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Na túl vagy már rajt?


Élmény volt?

2016. márc. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem, hogy ez miért jó egyeseknek. Én egyszer lógtam a suliból és az apukám jó alaposan elfenekelt érte vesszővel. Életem egyik legfájdalmasabb élménye volt. Még gondolatban sem vágyok repetára. Igaz, én fiú vagyok. Lehet egy lánynak izgató az ilyesmi, de nem igazán tudom elképzelni.
2016. márc. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!