Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a gond a társkeresős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond a társkeresős (szexpartner keresős) profiljaimmal, ha nem írnak vissza a lányok?

Figyelt kérdés

Csúnya nem vagyok,igaz az arcom nem látszik a képen,az anonimitás miatt.Ti mit szoktatok írni a kiszemeltnek?

Lányok visszaírnátok egy ismerkedős üzenetre?

26f


2016. febr. 25. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Látod, neked még ide sem ír senki...
2016. febr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
...most ezt minek írtad ide?
2016. febr. 25. 14:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Mivel a szexpartnerkeresőn túl sok a férfi, és kevés a nő.


Egyszer regisztráltam ilyen helyre, de olyan levéláradatot kaptam, ami után rögtön ki is léptem. De itt sem sokkal jobb a helyzet. Látják egy válaszomból hogy lány vagyok, és máris elárasztanak a kiéhezett férfiak a minősíthetetlen üzeneteikkel. Úgyhogy legtöbbször nem is válaszolok

2016. febr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha az anonimitás miatt egy kockásinget lát a kislány a képen, mit mondjon neki?

Valószínűleg nem vagy elég vagány a hétköznapi személyes kapcsolataidban sem, de még a kibertérben sem.

2016. febr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ráadásul mivel túl sok az ilyen helyeken a férfi, azok fognak előnyhöz jutni, akik vállalják az arcukat is
2016. febr. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hm,szóval ilyen helyen kevesebb az esély mint egy szórakozóhelyen.
2016. febr. 25. 14:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Én voltam fent szexpartnerkeresőn nőként, de eszembe nem jutott pasiknak írni, mivel naponta kaptam vagy 100 levelet, hülye lennék gürizni :D
2016. febr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szexpartner keresőn is fontos szerintem a nőknek a pasi arca.

Ne tedd fel, de ha írsz egy nőnek, azért az első levél mellé csatolhatsz arcképet, vagy az első mailben.

Mert ez fordítva is elvárják, kiber tér ide meg oda.


És érdemes a beszélgetésben megemlíteni, hogy miért kéred az anonimitást, ez érthető egy nőnek és elfogadható, max nem megy bele semmibe, ha ennek az oka pl. hogy kapcsolatban élsz.

Persze sokaknál ez sem kizáró ok.

2016. febr. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!