Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti összejönnétek olyan nővel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan nővel, akivel bármit megtehetsz a szex terén vagy azért legyen egy nőnek tartása a szexben?

Figyelt kérdés
2016. febr. 24. 09:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%
Ha gumibabat hasznalsz azzal barmit megtehetsz
2016. febr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én azt szeretem, ha egy nő őszinte és nem ilyen kérdések alapján lövi be, hogy milyen legyen a szexuális szabadossága. :)


Alapvetően az is tök jó, ha mindent ki lehet vele próbálni és annak is van egy bája, ha nem. Jobb esetben úgy se emiatt vagyok vele együtt.

2016. febr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A józan ész határain belül, ha ő is élvezi, akkor naná, hogy tetszene, ha mindenre kapható.

De nagyon fontos, hogy tudjon nemet mondani olyan dolgokra, ami számára már túl aberráltak, vagy fájdalmasak (pl. fizikai kínzások, szex közbeni amputációk, vagy a különösen fertőző dolgok, mint a széklet).

39/F

2016. febr. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Pontosan ilyen lányt keresek
2016. febr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Perszehogy! Miért is ne? Ha az a igazi énje akkor úgy kell elfogadni őt.
2016. febr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 -Attesz- válasza:
En nem tudnék ilyen nővel komolyan kezdeni, de ha mar összejöttem valakivel igyekszem mindent kipróbálni vele. Ez fontos hogy tartos legyen a kapcsolat. Ha egy no ugy kezdi ismerkedésnél hogy le lehet szopatni, szereti segbol szájba, meg néha igényli hogy fojtogassak, az kb szerintem vagy csak le akarja kuratni magát vagy nem tudom. De biztos vagyok benne hogy összejönni értelmetlen vele.
2016. febr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha évezi amit csinál akkor nem zavarna, sőt még tetszene is.

24F

2016. febr. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ilyen lánnyal ismerkedek, kicsit nimfó a csaj szerintem, de nekem ez sok......szerintem akinek ennyire mindegy, az már olyan..... Amúgy nekem már az orális szex is kicsit abbéráció, nem is szeretem, mert szerintem azt nem szájba kell dugni.
2016. febr. 24. 10:26
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
szerintem azt a csajt akk küldd hozzám, neked nem való punci
2016. febr. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Te inkább ne csajozzál!
2016. febr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!