Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szerintetek meddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek meddig kéne tartania egy jó szexnek?

Figyelt kérdés
lebontva gondoltam tehát pl: előjáték 10-20 perc, maga az aktus szintén x idő.. engem ez mindig foglalkoztat hogy mennyire vagyok "jó" ilyen téren 18/F

2016. febr. 22. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:

maga az aktusnál fél óra a nagyon minimum szerintem, az előjáték helyzettől függően lehet akár csak 10 perc is

25L

2016. febr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy nőnek fontos az előjáték, főleg a kapcsolat elején (is), amíg nem ismeritek egymás testét.

Az előjáték soha nem a hálószobában kezdődik. Lehet egy napközben pikáns üzenet, este egy közös fürdés/tusolás, vagy egy vacsora.

De ha ez nincs, csak maga a szexuális előjáték, az legalább 15-30 perc. Ennyi kb szerintem kell egy nőnek ahhoz, hogy ellazuljon, hogy elengedje magát és felizguljon.

Az aktus akkor jó, ha legalább fél óra. A többi már szitu kérdése.

A másik, hogy van amikor nem kell a nőnek sem előjáték, csak a hirtelen vágynak enged. Ilyenkor csak az aktus van. Ez viszont gyors, de persze el is lehet húzni.

2016. febr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Órákig
2016. febr. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez teljesen a körülményektől függ.

Volt olyan, amikor majd az egész éjszakát végigszeretkeztük, de volt amikor pár perc alatt olyat alkottunk, hogy mindenem beleremegett :)

2016. febr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!