Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más gumin/tablettán kívül ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más gumin/tablettán kívül ami hatásos?

Figyelt kérdés
Nem akarok gumit húzni de a nőmet sem akarom tablettákkal tömködni.

2016. febr. 19. 15:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Akkor meg te tömöd magad hormonokkal, ami nem jó. Ha neked nem jó a gumi, akkor a barátnődnek milyen lehet a pesszárium?? Sajnos olyan sok védekezési forma nincs. :(
2016. febr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Elköttetem magam, lassan ez lesz belőle. :D


Viccen kívül, véleményem szerint nem rossz megoldás.

2016. febr. 20. 12:54
 13/20 anonim ***** válasza:
Ne köttesd el magad, mert majd akarsz gyereket, csak nem most. Fiatal korban nehéz megválasztani a legjobb módszert... én anno 18 évesen gumiztam, utána tablettáztam, de attól nagyon rosszul lettem, pedig kettőt is próbáltam. A második komoly pasimmal meg megszakításoztunk az elejétől kezdve, néha volt Pharmatex, néha nem, no meg ciklus.hu-n vezettem a napokat, és amikor termékeny napok voltak, jobban vigyáztunk, és nem lettem terhes 5 év alatt. Nem azt mondom, hogy te is csináld ezt, csak mondom, hogy velem mi volt. No de akkor az én pasim se volt már tizenéves.
2016. febr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Légy szíves ne akard megmondani, akarok-e majd gyereket a jövőben. Köszönöm.
2016. febr. 20. 15:17
 15/20 anonim ***** válasza:
??? :D
2016. febr. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Olvasd már el a saját kommented első sorát...
2016. febr. 21. 18:11
 17/20 anonim ***** válasza:
Értem, hogy én miről beszéltem, de te ebből hol vetted ki, hogy meg akarom neked mondani, hogy akarsz-e gyereket? :D Loool... csak azt akartam mondani, hogy ne egy ilyen végső megoldás legyen.
2016. febr. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

"mert majd akarsz gyereket, csak nem most."


Honnan vetted egyáltalán, hogy Majd Akarok gyereket? Miért jelentetted ezt ki ilyen magabiztosan? Még véletlenül sincs kedvem egy kölyökhöz.

2016. febr. 22. 21:16
 19/20 anonim ***** válasza:
Mert nyilván tizenéves vagy-ez a stílusodból is látszik, ilyenkor még senki sem akar. Aztán meg változik.
2016. febr. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
#19 Fejet hajtok a bölcsességed előtt. Vállalsz monitor előtti jóslást más témakörben is? Tudni szeretném, jövő hét kedden esni fog-e az eső. Fontos lenne, kirándulni szeretnénk - és nyilván Te, hiszen még a koromat is kikalkuláltad!, meg tudod mondani.
2016. febr. 29. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!