Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az itt tevénykedő női felhaszn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itt tevénykedő női felhasználók többsége gerjed a helyi nőgyülölő pasikra?

Figyelt kérdés
2016. febr. 18. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze.
2016. febr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pár napja bannolták ki azt a mechanikus farkast, amikor kiírt pár önsajnáltató kérdést, hogy milyen ronda, akkor kinyalták a seggét a nők, hogy legyen önbizalma.

Persze utána minden kérdés alatt r_bancozta a nőket tovább, meg írogatta az alpári privátokat nekik, szóval lehet van benne valami amit mondasz.

2016. febr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, én nem.
2016. febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2: az nem azt jelenti feltétlenül hogy gerjednek rá...az első ilyen kérdésénél én is próbáltam lelket önteni bele, de nem azért mert "gerjedtem rá". Mellesleg rajta nem lehet segíteni..ahogy az itt lévő legtöbb ilyen férfin se. Mondhatsz nekik bármit, megvádolnak hogy hazudsz, mert ő minden nőt kiismert már és pont ez az önsajnáltató köcsögösködés az ami miatt eltaszítanak mindenkit...de jártathatom én a számat, teljesen felesleges. Eredeti kérdésre a válasz: nem, szánom őket.
2016. febr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én biztos nem
2016. febr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!