Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem szeretek szexelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretek szexelni?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. A párommal már mindent kipróbáltunk, hogy működjön, síkosítót, többféle óvszert, csak tablettát...

Előjáték során elmegyek, nedves is vagyok, ugyanakkor az aktus során nem élvezem az együttlétet. Pontosabban élvezem, mert hangulatos, de ennyi erővel csak össze is bújhatnánk. Nem fáj, de nem is jó. Mit tegyek? Miért lehet ez? (a legelső behatoláskor van egy pillanat mindig, amikor kellemes érzés, de egyébként nem)



2016. febr. 18. 18:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ismered a saját testedet?Tudod magadnak mivel okozol örömet?

Mutasd meg akkor a barátodnak is!Vagy vezesd rá.

F40+

2016. márc. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Azt írja nem érzi a pasi péniszét magában. Erre írtam, hogy ha szervi bajt hisz, akkor nézesse meg. Nem okoskodtam. De nőként elég egyszerű belátni már két pasi után is, hogy miért van, ha valamit nem érzel ott bent... :D.
2016. márc. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Nos, köszönöm a hosszú választ, #18, sok hasznos és megfontolandó dolgot írtál. Ugyanakkor szeretném tisztázni, hogy a gond nem azzal van, hogy nem érzem magamban, hanem hogy az érzet nem okoz nekem örömet. 20 centiről beszélünk, és még a tapasztalatlanságom ellenére is tudom, hogy nem vékony, illetve az eddigi barátnői közt sem volt panasz ilyesmire a Párom elmondása szerint.

A hosszú válaszért és a segítőkészségért viszont ment a zöld mancs, köszönöm!

2016. márc. 28. 16:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!