Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem szeretek szexelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretek szexelni?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. A párommal már mindent kipróbáltunk, hogy működjön, síkosítót, többféle óvszert, csak tablettát...

Előjáték során elmegyek, nedves is vagyok, ugyanakkor az aktus során nem élvezem az együttlétet. Pontosabban élvezem, mert hangulatos, de ennyi erővel csak össze is bújhatnánk. Nem fáj, de nem is jó. Mit tegyek? Miért lehet ez? (a legelső behatoláskor van egy pillanat mindig, amikor kellemes érzés, de egyébként nem)



2016. febr. 18. 18:39
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Az előző válaszolók egyikének leírtam, hogy próbáltuk úgy is, hogy nem mentem el, úgy sem volt kellemesebb, akkor pedig már hadd legyen az elején nekem is jó. :)
2016. febr. 18. 20:22
 12/23 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy inkább a barátod technikájával van a gond? próbáltatok más pózokat?
2016. febr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Rengeteget próbáltunk már, nem hiszem, hogy gond lenne vele, ő már gyakorlottabb jóval, mint én.
2016. febr. 18. 21:00
 14/23 anonim ***** válasza:
Próbáld ki vibrivel is halal komolyan mondom.
2016. febr. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Nezd, nem erzel semmit es massal sem voltal meg. Tok egyertelmu hogy a baratod valoszinuleg meh ha hosszu is, sajnos vekony (ezert lehet hogy az elso par mp-t erzed, mert akkor meg nem vagy rendesen kitagulva). Nekem is volt ilyen. Elso baratom utan nem ertettem hogy mi a jo a szexben, hiszen a lenyegi reszebol nem ereztem semmit. Azota voltam massal es rajottem...
2016. febr. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Tök egyértelmű, hogy vékony? :D

Nos, nekem még nem tűnt fel.

2016. márc. 3. 11:02
 17/23 A kérdező kommentje:
Tok cukin írjátok sokan, hogy próbáljam ki mással. Emberek, a PÁROMRÓL van szó...
2016. márc. 3. 11:03
 18/23 anonim ***** válasza:
Mivel nem ereztel meg mast ilyen helyzetben es a baratod az egyetlen akinek behatoan ismered a penisz meretenek a kepessegeit, ezert igen egyertelmu. Es ezt az elso vastagabb parodnal te is meg fogod latni. Nekem pont ugyanez volt. Ereztem valamit a legelejen, aztan semmi. Ugyanez az akar ossze is bujhatnank ehelyett vagy cirogathatna a hatamat is. Aztan jott a kovetkezo baratom akinel az aktus maga az elejetol a vegeig elvezetes volt es a szemet kikapartam volna mikor azzal szorakozott hogy direkt kivette csakhogy kinozzon. 18 vagy, lazits. Senki nem mondta hogy szakits vele, en se ezert hagytam ott az elso baratom. Ezt csak leirtam neked hogy eleg egyertelmu szamomra aki mar megjarta ugyanezt az utat, hogy mi a problema. Ha nem erzed a parod csak az elso masodpercekben az nem azt jelenti (hacsak nincs valami komoly szervi bajod odalent) hogy olyan vastag lehet. Szuz voltal, nem tapasztaltal meg es szerelmes vagy. Teljesen normalis hogy az ovet latod a legjobbnak es zavar a helyzet. Ettol fuggetlenul meg ez van. Nem azert nem erzed mert szervi bajaid vannak... vagy ha vannak akkor irany a doki es o megmondja.
2016. márc. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Meg azt irod hogy neked nem tunt fel hogy vekony. Ha nem vekony es olyan jo a technikaja amilyennek irod akkor ez a kerdez meg sem szuletett volna mert erezned az egeszet magadban minden masodperceben az aktusnak.
2016. márc. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
#18: Attól, hogy te így jártál, ne tudd már 100%-ra, hogy a kérdezőnek mitől van problémája... nagyon okoskodónak tűnsz, miközben nem tudod bizonyítani azt, amit írtál.
2016. márc. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!