Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek csak suta vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak suta vagy nem akar velem szexelni?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömmel úgy érzem kerülgetjük egymást. Folyamatosan kétértelmű poénokkal tűzdeltek a beszélgetéseink és számos alkalommal előfordult már, hogy "de akkor most nem szexelünk?", vagy "nem ugrasz át egy gyors numerára?" kérdések is felmerültek. Én ezekre jellemzően "hogyne", "dehogynem" "miért is ne" és hasonló jellegű válaszokat adtam. Akár még komolyan is gondolnám, de ha át is jön csak beszélgetünk, jó hangulatban, mint a barátok... Mivel jelezhetném hogy részemről rendben van a dolog hogy ne legyek tolakodó? :D Mármint nehogy már lány létemre nekem kelljen rámásznom... Lehet azt hiszi csak viccelek? Vagy suta? Vagy egyszerűen nem akar szexelni velem...? :D


22/L, 26/F


2016. febr. 18. 14:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha "poénbol" elhangzik akkor nyugodtan mássz rá. (A suta mit jelent ebben az esetben?)
2016. febr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Linó03 ***** válasza:
Ezek szerintem is olyan poénok, hogy "kimondani nem merem, de szeretném a tudtodra adni".
2016. febr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát mássz rá, nincs vesztenivalód
2016. febr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Közelits felé ne csak poénból. :)
2016. febr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki egy ilyen utalásnál legközelebb, viccesen, hogy most mát tényleg várnál valami mutatványt és ne bénázzon mint a legutóbb :D Vagy közöld vele, hogy jó lenne ha ezen alkalommal a szokásos béna köszönése helyett az ágyra lökne szónélkül :D


24/f

2016. febr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"Nehogy már lány létemre nekem kelljen rámásznom"

Mert?

Egyszer egy beszelgetes kozben mond, te egyebkent komolyan is benne lennel ezekbe.

Es tenyleg ezert irtal ki egy kerdest.

2016. febr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egy ilyen után nyiss ajtót neki fehérneműben. Ha még mindig nem veszi a lapot el tudod ütni valami poénnal. De ha ez nem elég egyértelmű neki akkor keress más fuckbuddy-t
2016. febr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
mintha magamat és a lányt hallanám aki hozzám beszél :D
2016. febr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Biztos leszakadna az ég, ha lány létedre neked kellene rámásznod. Nem bírom az ilyen önérzetes kislányokat :D
2016. febr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy nő létemre van annyi tartásom hogy nem én mászok rá a fiúra. :D - és persze kis öniróniával annyi nincs hogy megvárjam míg kapcsolatban tudok szexelni :D
2016. febr. 18. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!