Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ha elkönyveltetek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha elkönyveltetek egy csajt r*b#ncnak, azon nem lehet változtatni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú. Soha senki nem tetszett ennyire, mint ő, soha nem vágytam fiúra ennyire, mint rá, soha nem akartam még ennyire senkit, és sajnos túl korán megkapott, és elkönyvelt r*b#ncnak, pedig én nem vagyok olyan lány.

Ezen nem lehet már változtatni? Végleg elszúrtam?



2016. febr. 17. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
9%

Vele már nem biztos! De az biztos hogy egy hülyét fogadtál az öledbe! Ettől még boldog leszel!

Kefélj sokat! :-) (lúdnyom nem látszik a vízben)

2016. febr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha valakit r.i.b.a.n.c.n.a.k gondolnak az azt jelenti f.a.s.z.r.ó.l f.a.s.z.r.a jár.Ezt elég nehéz kimagyarázni hogy nem,mert az emberek hamarabb elhiszik a rosszat mint a jót. Mindenki r.i.b.a.n.c.r.a vágyik,de nem kapcsolatra.Miért van ilyen rossz neved? Miért hisznek r.i.b.a.n.c.n.a.k?
2016. febr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
ettől még nem vagy ribi, csak könnyű nőcske.
2016. febr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1: keltsd fel a figyelmét

2: csábítsd el

3: hagyd hogy próbálkozzon nálad

4: húzd az agyát és utasítsd el

5: kiakad, hogy miért nem engeded, már egyszer engedted

6: megmondod, hogy az egy egyszeri alkalom volt, mert éppen olyan passzban voltál, de most azért oda kell tennie magát ha többet akar

7: mond meg neki, hogy szombaton itt és ott találkozunk, keressen egy jó éttermet és találjon ki egy jó randit

2016. febr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tartok tőle, hogy végleg elszúrtad. Ezt ugyanis nem tudatosan dönti el magában a pasi, így észérvekkel, tettekkel nem is lehet meggyőzni az ellenkezőjéről. Egyszerűen arról van szó, hogy a pasik szeretnek hódítani, és ha valakit túl könnyen megkapnak, elvesztik az érdeklődésüket iránta. Nem az eszével nyilvánított ribinek, hanem egyszerűen tudat alatt úgy érzi, hogy na, ez könnyen ment, keressünk új kihívást.
2016. febr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ne dugj senkivel vagy két évig csak vele szemezgess és hátha sikerül megnyerned ha megtudja hogy rá vársz

sok sikert

nincs lehetettlen

2016. febr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt mondta neked:

Gizike! Te egy ribizli vagy?

Én tökölön rúgtam volna!

2016. febr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságból: miket csináltál? Hátha úgy könnyebb tanácsot adni.
2016. márc. 21. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!