Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tegnap barátnőmmel kipróbáltuk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap barátnőmmel kipróbáltuk az anált, de történt egy kus baleset. Mit csináljak? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Tegnap barátnőmmel kipróbáltuk az anált, de történt egy kus baleset. Kicsit megbillentem és túl mélyre mentem be. Eléggé fájt neki és ma reggel kicsit vérzett is neki wczés közben. Most azzal baszogat hogy ma este is csinálni szeretné, de én nem hiszem hogy jó ötlet. Hogyan győzzem meg hogy várjunk még az újra próbálkozással?
2016. febr. 15. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha vérzett akkor vélhetően kicsit be repedt.

Meg kéne várni míg meggyógyul, mert igy újra fájni és vérezni fog és később gyógyul meg. Ez úgy jó ha élvezi márpedig ha fáj nem lehet élvezni.

2016. febr. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a túl mélyrétől van. Normálisan kéne tágítani előtte és síkosítani...
2016. febr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát mond meg neki, hogy baj lehet, és 1 hetet várjatok.
2016. febr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 RRR ***** válasza:

ne

mert ha meg elfertőződik valamiért,akkor lesz csak igazán baj...


amíg nem ok, "használd" a punciját

2016. febr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha még ma is csinálni akarja akkor annyira nem lehetett nagy baleset. Amikor én csináltam elsőnek páromnak egy hétig nem nyúlhattam hozzá a fenekéhez, pedig nálunk nem volt "kus baleset".

Amúgy valszeg csak megsértetted a falat bent, megesik, még velem is megesett már amikor jó nagy adagot nyomtam ki. Sajna akkor érzékeny és jó pár napig tart amíg beforr.

2016. febr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!