Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Még punciba nem csináltam de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még punciba nem csináltam de análisan és orálisan szoktam, ettől még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Büszkén felvallalom hogy szűz vagyok, de seggbe és szájba már sokszor csináltam, ez nem számít ugye semmit?
2016. febr. 15. 09:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Vaginálisan szűz vagy, análisan nem vagy szűz. Olyan értelemben, hogy szexeltél-e már, szintén nem vagy szűz. (Horoszkópilag meg nem tudom, attól függ mikor születtél...) ;) :P
2016. febr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
már hogy a ##szba csináltad volna punciba, amikor f##zod van kisfiam... menj inkább írd meg a leckéd
2016. febr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Na és seg.gből szájba volt már?
2016. febr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
82%
Tipikus szűzk_rva.
2016. febr. 16. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Már dugtál! Tehát szűz nem vagy! De letagadhatod mert a szűzhártyád még ép!

De jövök hamarosan! :-)

2016. febr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!