Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Még punciba nem csináltam de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még punciba nem csináltam de análisan és orálisan szoktam, ettől még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Büszkén felvallalom hogy szűz vagyok, de seggbe és szájba már sokszor csináltam, ez nem számít ugye semmit?
2016. febr. 15. 09:20
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Középsulis lány vagyok
2016. febr. 15. 09:21
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
amíg farok nem járt benned, addig annak számítasz.
2016. febr. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Egészségügyi értelemben, ha a szűzhártya meg van és még punciba nem próbáltad lehet, de nem fizikai értelemben, hanem mentálisan már biztos nem vagy az...

Nem tudom, hány éves vagy, de ha már szexelsz, előbb utóbb ugyis elveszted minden téren. Felesleges szerintem görcsölni ilyeneken.

42/F

2016. febr. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
2016. febr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Járt benned fax.Úgy hogy már nem vagy szűz.Hiába van meg a szűzhártyád.De lehet hogy mások másként gondolják.
2016. febr. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

#4 +1 :D


#1 kerdezo van erre egy kifejezes ami dicseret! nem pedig sertes:


szüz ku*va :)

2016. febr. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%
De szeretnék egy ilyen csajt
2016. febr. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%
Jöhetsz hozzám is!
2016. febr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a klasszikus értelemben vesszük, amíg van szűzhártyád, szűz vagy. De ugye a szűz lányra mondják még, hogy érintetlen, vagy ártatlan. Te viszont már nagyon nem vagy érintetlen, így bár van még benned egy hártya ami azt jelzi, hogy a puncid nem bejáratott, de te már nem vagy szűz.
2016. febr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy te büszke vagy erre, más inkább ku.ssolna ha már mindenki se.ggbebas.zta, meg leszo.patta. Azt mifelénk is kur.vának meg szűzku.rvának hívják, és igen keresett szokott lenni egy kis ürítésre, mert még naiv és ingyen csinálja.

Ha legalább annyi eszed lett volna, hogy kérsz mindenkitől egy ötezrest, legalább nem néznélek még hül.yének is.

2016. febr. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!