Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, ti elvennétek szívesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti elvennétek szívesen egy lány szüzességét, ha lenne rá lehetőségetek? Ha volt már ilyen, milyen volt? Ha nem, ez miért is lenne jó?

Figyelt kérdés

2016. febr. 13. 23:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek csak a szája nagy, de amikor találkozásra kerülne a sor, hirtelen elszáll a bátorságotok...


18L

2016. febr. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Lany vagyok, es nekem szűz srac vette el a szüzességem úgy hogy nem is voltunk/vagyunk egyutt, szoval sztem sokan megtennék, ez igazabol sztem ugymond a lányok döntése...hisz ki olyan "hulye" (bovs a kifejezésért) fiuk közül h ha vki szettarja a lábát neki nem fekszik le vele?
2016. febr. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

szóval te széttártad a lábad?

tuti pali vagy mert egy nő nem degradálja le saját magát

2016. febr. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

inkább az a hülye aki válogatás nélkül mindenkinek beakasztja a lompost, ha az szétteszi a lábát, gondolom örül ha végre pinát lát

ha így tennék már jó pár nőn lennék túl.

de annak 2/3-a lotyó volt vagy ronda és nem tetszett vagy egyéb bajok voltak vele

2016. febr. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Persze...

Hisz én adhatom meg neki 1. jó élményt. Minél jobban érted e helyzetben dolgod, annál inkább vágysz rá ha jót akarsz.

2016. febr. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem kezdek szüzikékkel.
2016. febr. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Rengeteg novel voltam de egyik sem volt szuz. Nem is szeretnek ilyen elmenyt..

En inkabb a jo szexet szeretem. Mindenkinek mas jon be :)

30F

2016. febr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!