Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, tényleg annyira jó az anál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, tényleg annyira jó az anál?

Figyelt kérdés

Az sem zavar, ha a lány nem igazán élvezi?

Vagy ha kicsit "olyan" lesz a farkatok? (nem túl egészséges a beöntés, a bélflóra nagy része kimosódik)

Miért annyira jó?



2016. febr. 13. 18:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem minden lánnyal csináltam análisan, de akivel kipróbáltam, az általában élvezte. Ha nem is az első alkalommal rögtön, de idővel belejött ő is, és elkezdett tetszeni neki. Szóval az első kérdésre csak ezt tudom mondani, hogy még nem volt olyan, akit úgy toltam volna seggbe éveken át, hogy egyáltalán ne élvezte volna soha.


Volt csaj, aki csinált rendszeresen beöntést előtte, de olyan is, aki nem. Ennek ellenére viszonylag ritkán fordult elő, hogy olyan lett a farkam közben. De ha így is történik, addigra általában fel vagyok izgulva annyira, hogy nem érdekel, ha látom rajta, hogy olyan, vagy érzem a cuccot a farkammal... Pedig amúgy gusztustalannak tartom persze, nem vonzanak egyáltalán a pisi-kaki fétisek.

2016. febr. 15. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!