Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/Férfiak! Mi a reakció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Mi a reakció egy anál szex-es felkérésre?

Figyelt kérdés

Elvesztettem a szeretőm..de vissza szeretném szerezni a későbbiekben.

Engem nagyon izgat az anál szex...gondoltam megkérhetném hogy mutassa meg nekem milyen.Mindezt az eddigieknél szexibb,magabiztosabb módon..

Nektek mi lenne a válaszotok egy ilyen helyzetben,elfogadnátok a felkérést?



2015. dec. 14. 12:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki nagyon :)
2015. dec. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Inkább felajánlkozás mint felkérés. Nekem ez ilyen vissza kuncsorgom a seggemmel hatású. Bár nem tudhatom mit takar az "elveszítettem".
2015. dec. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az "elveszítettem" annyit takar hogy bár mindketten folytatni akartuk közbe szólt valami ami miatt nem lehetett.
2015. dec. 14. 12:16
 4/16 aperitif ***** válasza:
100%

Közbeszólt valami, ami miatt nem lehetett, de ha felkínálod neki a seggedet, akkor már rögtön lehetséges lesz? Fúúú, ez eszméletlen gáz.

Ha mindig izgatott az anál, akkor eddig miért nem csináltátok? És mit vársz egy olyan kapcsolattól, ha a pasinak elege lett belőled, de ha engeded a seggedet, akkor vissza az egész, akkor ez egy jó kapcsolat...

Én nem tudnék egy baxható seggként gondolni magamra, de természetesen nem vagyunk egyformák.

2015. dec. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé szánalmas lenne. Egy tárgy vagy, amibe csak ürítenek.
2015. dec. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Elvesztett szeretőt semmivel nem tudsz visszacsábítani.

Ha ment, annak oka van. Ha időlegesen ment, akkor nincs vége tehát lehet próbálkozni, beszéld meg vele.

2015. dec. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vonz az anál téma. Nálam nagyon mellé lőnél vele.
2015. dec. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nyilván nem értitek a valódi helyzetet,de nem számít.Nem magától ment el,sőt még csak nem is én küldtem el.Egyszerűen csak nem lehetett úgy ahogyan mi akartuk,emiatt is van az hogy az análra nem került sor,pedig azt is terveztük.Viszont én úgyérzem ha nagyon elszánom magam és megkeresem,még ezen vágyaink teljesülhetnek.Kérdés: Vajon ő is soknak találná ha ezt hoznám fel neki?
2015. dec. 14. 13:53
 9/16 A kérdező kommentje:
Vagy talán valami szolidabb vággyal keresem meg amit akartunk de nem volt lehetőség rá? Tán az nem lenne ennyire mocskosan perverz újrakezdés/alkalom.
2015. dec. 14. 13:57
 10/16 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk mi lenne a jó neki? Te dugatod magad vele.
2015. dec. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!