Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/Férfiak! Mi a reakció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Mi a reakció egy anál szex-es felkérésre?

Figyelt kérdés

Elvesztettem a szeretőm..de vissza szeretném szerezni a későbbiekben.

Engem nagyon izgat az anál szex...gondoltam megkérhetném hogy mutassa meg nekem milyen.Mindezt az eddigieknél szexibb,magabiztosabb módon..

Nektek mi lenne a válaszotok egy ilyen helyzetben,elfogadnátok a felkérést?



2015. dec. 14. 12:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
A kérdésem azzal kezdem hogy "Fiúk/Férfiak",egyszóval az érdekelne ti hogyan reagálnátok egy ilyen helyzetre.Nem pedig a szeretőmmel való telepatikus kapcsolat kezdeményezésére kérlek...
2015. dec. 14. 14:18
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

De most mit számít, hogy vadidegenek mit szólnának?

Komolyan nem értem a kérdést.

2015. dec. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Joe.38 ***** válasza:
Csatlakozom az elöttem szólókhoz. Zagyvaság az egész kérdés. Amilyan nöi észjárás. Kicsavarodott . Egyben semmi konkrétum benne. Igy nem lehet választ adni. Minden pasi szereti a női popit. De ha fóznek neki azt is. A csókot is a simogatást a rndes nót. A kedveset a szép szavút. Akire lehet számítani. A hosszú hajút a vékony bokájút a nem hisztizóst. Tehát egy pasi vissza hodítása de inkabb megszerzese nem csak egyedül a popin mulik.
2015. dec. 15. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Joe.38 ***** válasza:
Férfiak fiúk hogy reagálnátok ? Minenki indivídum. Tehát nincs általános , egységes reakció. Engem ha átbasz egy lány akkor emberil3g írta le magát. Lehet a legcsodásabb popija magas túsarkuja.combfixel dögös piros körme is azaz se. Aki átbeszott az nulla értékű lett. Popival se tud de semmivel se tud vissza szerezni. De általában is ami egyszer megszünt az megzúnt. Azt nem igen lehet vissza csinálni.
2015. dec. 15. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
lehet,hogy nem tudnál vissza szerezni,de hogy a feneked nem hagynám ki az biztos...
2015. dec. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

elősször megát az elmenést kéne orvosolni. utána kerülhet sor az análra.


vagy keriteni kell valakit aki nem megy-el.

2015. dec. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!