Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Anál kérdés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Anál kérdés?

Figyelt kérdés
Milyen érzés egy lány fenekébe betenni? Páran azt írjátok, hogy végig sokkal szűkebb, mint a puncink, páran meg azt, hogy csak a bejárat szorít, belül már nem. Akkor most mi az igazság? :D

2016. febr. 13. 17:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nagyon jó érzés hogy végig szűk és h be tudom neki teljesen tenni a péniszem
2016. ápr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szortíts rá ha benned van, és végig szűk lesz, de így puncid is az lehet, ha gyakorolsz. :)

Punci, orál és anál imádóként, nálam ez a sorrend.

2016. ápr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
44%
Csak a bejárat szűk, azon túl sokkal tágabb mint egy punci. Mellesleg hosszas dugas es a lány kellő ellazulasa eseten egy idő után a bejárat sem szűk, hanem fekete lyukként tátong.
2016. ápr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lenne a seggluk szűk?! Ott megy ki a szar xD
2016. ápr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Totál szűk végig, nagyon király!
2016. okt. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
90%

Én imádom.

És nem csak az érzés miatt, más szempontja is van ennek.

A méretem nem túl jó rá, mert fáj átalában, de azt is értékelem, ha ennek tudatában bevállalja a nő!


Szűkebb, és végig szűkebb (eddigi taasztalásaim szerint).

2016. okt. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!