Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Nők! Titeket beindítan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Titeket beindítanak az erotikus gondolatok, képek, videók? Mert ugye a pasikat beindítja akár az is ha egy csajra gondol. De a Nőket beindítja ha mondjuk egy pasira, pucér pasira, péniszre, a szexre stb gondol?

Figyelt kérdés

És ez miben nyilvánul meg?

Korod és nemed is ird

;-)


2016. febr. 12. 15:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nálam ez nem jellemző. Hamarabb felizgulok egy erotikus könyv jelenetére... De ,hogy öszinte legyek ,soha nem szoktam ,csak úgy egy péniszre gondolni...inkább egy jelenet elképzelése az ,ami beindit... Mi nem vagyunk vizuális tipusok,sokkal inkább a hangok hoznak lázba!
2016. febr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én beindulok ha ilyesmikre gondolok:D és olyankor egy ideig aztán nem is tudok másra..
2016. febr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Engem igen.

29N

2016. febr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Elsővel értek egyet. Inkább a hangok :) A videókban is arra hajtok, hogy hitelesek legyenek a hangok és ne vonyítás. Kép még sosem indtott be, a gondolat sem nagyon.

19l

2016. febr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Engem az indít be, ha pl. arra gondolok ahogy szexeltünk, milyen illata volt, milyen érzés volt.
2016. febr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én attól indulok be, ha meglesik a bugyimat, úgy mintha véletlen lenne. Később, ha felidézem a szitut attól nagyon gyorsan izgalomba jövök.
2016. febr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

6"

Nyáron még izgatóbb lehet, ha bugyi sincs rajtad, s hoppon maradnak a bugyidra kíváncsiak! 😉

2016. febr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Mert ugye a pasik azt mondják hogy: De megdugnám a Mariskát

De viszont a csajok nem mondanak ilyeneket hogy: De jó lenne ha megdöngetne a Józska.

Szóval a lányok gondolnak ilyeneket?

2016. febr. 12. 16:04
 9/13 anonim ***** válasza:

igen engem beindít

20L

2016. febr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem mondanak, de gondolnak! Cáfolom, hogy a nők között ne lennének vizuális típusok, nekem pl. vannak olyan időszakaim, amikor sokszor megjelenik a fantáziámban egy-egy test(rész). Bár tény, hogy én is inkább helyzeteket, szituációkat képzelek el szívesen.

Miben nyilvánul meg? Amikor pl. egy unalmas előadáson vagy értekezleten ülök, akkor maximum a tollam kupakjának ajkamhoz érintésében. Ha otthon vagyok, akkor egyebekben is.

2016. febr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!