Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ha kipróbálnátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha kipróbálnátok a 3ast 2 fiúval?

Figyelt kérdés
akkor ismeretlen vagy inkább ismerössel
2016. febr. 12. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

szerintem égnek állna a hajad, hogy megtudnád mennyi nő probálja ki igy. Azon meg mégjobban elsápadnál, ha tudnád, hogy mennyi nő dugatja megát meg két (vagy több) pasival egyszerre, de úgy, hogy egyik sem a pasijuk.


Attól meg a mentő vinne el, ha megtudnád mennyire ronda ocsmány nők is dugnak 1-nél több pasival egyszerre.


Pasiként mikor dughatsz egynél több nővel egyszerre?

2016. febr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

#1


Nekem arra adódott már lehetőség, a másikra még nem. Mármint a két férfi egy nő felállásra.

2016. febr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

hát én fiu vagyok, engem is hivtak már 3.nak, társkeresön nézett ki egy 30-as nő magának...de mikor skypeon megláttam a pasiját, akkor....


meg amúgy is, nem tudnék elviselni még egy farkat a helységben

2016. febr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Az első nem ír hülyeséget, nekem is vannak olyan nő ismerőseim, hogy soha nem gondoltam volna, hogy ilyen bevállalósak.

Bár szerintem a mai világban már ez nem is olyan nagy extra, már szinte alap.

Legutóbb, amit láttam felmérést, ott valami 25-30%-ról beszéltek.

2016. febr. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt benne részem, nem is egyszer :)
2016. febr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

engem az idegesit fel, hogy ha egy nő akarja magát partiba vágatni, akkor MEGTEHETI


ha pasi vagy, és egynél több nővel akarsz lenni (ahol egyik sem a csajod), akkor felejtsd el vagy dolgozd ki a beledet érte. (persze lehetsz nagyon szerencsés és joképü és akkor sikerül)


a nők meg csak csettintenek és sikerül. Persze ők azt hiszik, hogy nekik is dolgozniuk kell érte, de mondjuk csak a 0,01%-át annak, mintha pasiként próbálkoznának.

2016. febr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!