Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hogy/honnan kerresnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy/honnan kerresnétek harmadik embert?

Figyelt kérdés

Párommal egy ideje gondolkozunk a 3-ason, hogy bevennénk még egy nőt. Nem tudjunk honnan lrenne érdemes ehhez embert keresni. Nem szeretnénk teljesen ismeretlent, de ismerőst meg nem merünk megkérdezni. Illetve hogy kéne egyáltalán szóba hozni valakinél.


Akinek volt már része hasonlóban, ott hogy kerestek, hogy alakult ki? Mennyire ismertétek?


Leginkább párok szitujára lennénk kívánvcsiak, ahol az a 2 ember nagyon kötődik egymáshoz és szeretik egymást.



2016. febr. 12. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Erre mi is kíváncsiak lennénk.

Csak mi kezdő bi fiút keresnénk

2016. febr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk neten sikerült találni 3. Nak nőt.

Nehéz volt mert sok a kamu sok a pénzért vállalós és sok sajnos az igénytelen tanulatlan is.

De azért lehet találni szerintem.

Nálunk is jól működő kapcsolat volt annyi hogy nagyon őszintén megbeszéltük hogy ez csak szex lesz semmi más.

Ettől függetlenül nem lehetett elvonatkoztatni hogy a szemem láttára egy másik nőt dug és élvezi.

De megbeszéltük és helyére kerültek a dolgok.

Neten pasit is lehet találni.

2016. febr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Nekem fiatal koromba mikor még élni akartam nem lekötelezni magam akkori párom a barátnőjének mondta van kedved 3-asba? Ő mondta persze jó poén lesz....

Tudom hihetetlenül hangzik de ennyi..... Feledhetetlen érzés volt mikor a "idegen" nő ült a farkamon közbe a másik a fejemen és nyaltam.

De azt azért hozzáteszem mind a két nő szép volt és itt jöttek a gondok. Nem 1 nem 2 alkalom volt hanem szinte heti alkalmas lett a dolog. Buli után 3 an jöttünk haza sőt szombaton mikor felkeltünk mégegyszer csináltuk olyan is történt a vége felé hogy középen aludtam az "idegen" csaj felkelt és ráült a dákomra volt párom arrra kelt fel hogy lovagol...

utána jött az hogy csináltuk kettesbe párom tutta nélkül és tökrement a kapcsolat. Volt párom akarta volna azt is hogy 2 fiú és ő de abba én sehogy nem mentem bele. Gusztusom nem lenne más farka után bedugni az enyémet....


A lényeg az szétmentük. Életem legszebb fél éve volt. Most 2 gyerekem van egy olyan nőtől akivel ilyet meg nem mernék csinálni... Legyünk öszinték mikor 2 en kényesztettnek felbecsülhetetlen érzés......

2016. febr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem akarlak lebeszélni, kérdező, de én a magam részéről nem párommal csinálnám. A szerelem önző dolog, az nem enged be harmadikat az ágyba. Ha csak szexkapcsolatban vagytok, az persze más.

Fiatalon én is kipróbáltam a 2L/1F felállást, de korántsem volt akkora durranás, mint egy érzelemtől fűtött szeretkezés az imádott nővel.

Hogy a kérdésre válaszoljak, engem egyszer baráti iszogatás közben kérdeztek meg, hogy nem volna-e kedvem beszállni harmadiknak. (Nem volt.) Talán így kellene megpróbálni. Egy laza beszélgetés egy pohár ital mellett a kiszemelt célszeméllyel.

2016. febr. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!