Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másokat is izgat a creampie?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokat is izgat a creampie? Engem mostanság nagyon. Bár nem tudom eldönteni, hogy babát szeretnék-e, vagy csak felizgat a tudat, hogy már nem kell megszakítani.

Figyelt kérdés
Még nem lenne itt az ideje a gyereknek, bár már 25 vagyok, de közben meg egyre gyakrabban eszembe jut. És ezzel együtt ugye a valóban beteljesült szex is. :) Van valami módszer a tablettán kívül, ami késlelteti a teherbeesést, de ugyanakkor néha lehet nyugodtan csinálni? Sajnos hormonokat nem szedhetek.

2016. febr. 12. 10:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=8KXqJS2Puv4


Ha szeretnel többet megtudni a vaginaba elvezesrol (be kell jelentkezni youtubera)

2016. febr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azota van gyereked?
febr. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!