Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az újdonsült barátom csak pár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az újdonsült barátom csak pár percig bírja az ágyban, nekem ez meg nyilvánvalóan édeskevés. Mégis hogyan lehetne kezelni a helyzetet?

Figyelt kérdés

Én még nem találkoztam ilyennel, előző barátaim órákig bírták, úgy hogy másnap fel se bírtam állni. Mostani barátommal még csak pár hónapos kapcsolat, és nagyon kedvelem, minden más téren tökéletesen működünk, de ezzel nem tudok mit kezdeni. Felhozni nem merem neki, nem akarom megbántani, de nekem ez kevés, még ha tolunk több menetet is azis csak pár perc. Nem én vagyok neki az első csaj, volt több éves kapcsolata is.

23/L


2016. febr. 10. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
gyakoroljatok sokat. és nyugodtan hotd fel, ezt is meg kell tudni beszélni.
2016. febr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mintha az én párkapcsolatomat irtad volna le. :D

Bár mi másfél éve együtt vagyunk és ugyan ez a sztori. Nekünk se megy pár percnél tovább a dolog, de ez nem azt jelenti, hogy nem is fog menni. Neki kellene egy kicsit gyakorolnia, hogy tovább birja. :)

Mondjuk én ebbe már beletörődtem, mert többet ér a párom mint a szex. De talán beszélned kellene vele, ha neked így nem jo. :)

2016. febr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azért ne ess túlzásokba.Hogy órákig.45 évet végig kféltem s aki három óránál tovább bírta az kát napig ülni se tudott.Nem hogy állni.

Legyél türelmes a sráccal,mert nincs hozzászokva a dologhoz.

2016. febr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

2-es!

Ha már másfél év gyakorlás után sem bírja a barátod több ideig, akkor baj van vele. Megfelelési kényszer, vagy nem tudja kezelni az ejakulációt.

2016. febr. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok. Lehet valami kincs rendben nála, de ez legyen az életben a legnagyobb gondom. :D Ha kell kitud elégítteni és ez nekem elég. :)
2016. febr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Végül is az a lényeg. :)

Ha nagyon érzékeny neki az ingerekre, azon tud segíteni, csak gyakorolni kell, dolgoztatni a PC izmokat. Ha ráérez, tovább fogja bírni.

2016. febr. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Menj vissza az előző barátaidhoz, mert ez a kapcsolat halott.

Gyakorin ki mered teregetni a problémáidat, de annyira nem tartod, hogy vele megbeszéld?

2016. febr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Cuckold?
2016. febr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy csomó nő sem bírja tovább. Rengeteg félék vagyunk. Gyakoroljatok vagy ezen belül keresd meg azt ami neked jó. Vagy keress mást.

Amúgy fizikailag is strapás órákig kefélni. Próbálj meg órákig lovagolni... Nem szedtek valamit?

2016. febr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!