Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Itt mindenki szilikon ellenes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt mindenki szilikon ellenes?

Figyelt kérdés
Nem értem, élőben is ismerkedtem, kb min 200randin vagyok túl. Egy társkeresőn is, mindenkinek elmondtam, hogy szilikon, illetve látták is. (garbóban és ingben járok, de az 50kg-hoz feltűnően nagyok). Senkinek nem volt baja vele, sőt tetszett. Itt mindenki utálja szilikon. érdekes.
2016. febr. 10. 10:48
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

19"


"kb fogalmatlan..gyk n rengeteg a hazug a depis es a tapasztalatlan :) "

Tanulj meg helyesen írni.Meg azért nem kell ám ennyire se..et nyalni.

2016. febr. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Mi bajom volt? nagyobbat akartam, nem kell melltartót hordanom, elég a melltapasz. Gyereket szoptathatok, semmi bajom nincs tőle. Miért fontos hogy eredeti legyen? Magyarul nem baj ha csúnyább, de természetes legyen.


Műkezet arra értettem akinek nincs keze -.- . nekem volt mellem , de van akinek kb semmi nincs.

2016. febr. 10. 12:42
 23/32 anonim ***** válasza:

21-s

Tipikus szerencsetlen egerke vagy... 130-l palyan irok..szted az volt a lenyege a kerdesnek h van e ekezet meg ki tud helyesirni?

Sajnalom h nem gep elott verem a brem mint Te! Ha ezt hamoztad ki gratulalok. Btw nem Neked valaszoltam hanem a kerdezonek.

Seg g nyalas? Az en velemenyem? Irtam en egy sort is h akarok tole barmit vagy h legyen buszke a melleire? Szanalmas vagy..


Annak nyalok akinek akarok amikor akarok. De soha sem teszem szinte. A kerdezo sem erdekel, leirtam a velemenyem.

Viszont te bekaph..od bonyallal ;)

2016. febr. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
még mindig inkább kicsi legyen, mint mű. nem vagyok annyira vizuális, ezért a mellméret nem is számít sokat. amíg nem mű :D
2016. febr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

- Az "itteni" emberek nem homogének, nem ugyanazok mondják az egymásnak ellentmondó dolgokat, hanem mások és mások, és sokszor nem képviselteti magát mindkét oldal elegendő mennyiségben.

- Vannak, akik csak pavlolvi reflexből mondják, hogy a szilikon az fujj, mert azt hiszik, ez is kötelező eleme annak, hogy jó emberek legyenek. Szilikon = rossz, nemszilikon = jó. Elég kétbites gondolkodás.

- Az itt általában kijövő eredmények hajlamosak köszönőviszonyban sem lenni a valósággal, pl. azért, mert itt csak a szilikonról van szó, a valóságbeli helyzet meg sokkal összetettebb.

- Mindezektől függetlenül nem szükséges napi 13 kérdést kiírni a szilikonról...

2016. febr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Jó de mi a baj a művel? Fogtál már műt?


Én 1 ehhez kapcsolatos kérdést írtam ki, a többit más írta. nem tudom, nem olvastam.

2016. febr. 10. 13:01
 27/32 anonim ***** válasza:
nem a fogásával van a baj. magával a tudattal, hogy ez most mű. lehet, hogy ez az én hibám, de ilyen vagyok. viszont ha ezen kívül meg sok más tulajdonságod szimpatikus, akkor lehet egy idő után elfogadnám a szilikonmellet is.
2016. febr. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Nem mindenki, csak a többség.

Egyébként meg nem csak a tetszésről van szó, bár én még olyan szilikoncicit nem láttam, ami szebb lett volna egy valódinál. De nem is ez a fő gond. Hanem hogy én egy valódi nőt akarok fogni, nem egy megcsináltat.

2016. febr. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
2016. febr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

19-s vok

En meg naon ritkan elvetve latok szebb termeszetes cickot...

Erdekes..a valo eletben nem naon ismerek pasit aki ne szeretne de itt minden donjuan leszolja

Hanyinger :/

2016. febr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!