Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szeretem a jóval idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretem a jóval idősebb férfiakat?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és azr vettem észre magamon, hogy mindig vagy a 40 év körüliek tetszenek meg vagy még annál is idősebbek ..volt hogy megtetszett már egy nagyon fiatalos 60 év körüli de 70 év körüli is (bár ez a kettő filmszínész volt).. Általában úgy érzem hogy ránézek egy ilyen férfira és teljes biztonságot sugároz felém ,de nem csak ezt érzem, hanem testileg is vonzódom hozzájuk. Még egy ilyen korú ffival sem volt kapcsolatom ..sőt eddig csak egy kapcsolatom volt egy velem egykoru sráccal. Apukámmal annyira nem vagyunk jóban mert alig ismerem..20 év alatt alig láttam mert mindig külföldön dolgozott és ez jelenleg is így van. Szerintetek szakemberhez forduljak vagy normális a vonzódásom ?
2016. febr. 9. 21:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
ez a pasiknál is igyvan..akiknek nem a fiatal kis p*csák jönnek be, mind 30+, lehetőleg milfre vadászik
2016. febr. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nézd meg ezt a filmet : Bocsánat hogy szeretlek , 20 év van a lány és a férfi között :)
2016. febr. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%

Én is így vagyok vele sokkal jobban elvagyok a 40+-os korosztállyal,valahogy annyira nem érdekelnek az én korombeli fiúk meglátom őket és mind olyan gyerekesnek tűnik, játtszanak a telefonjukkal valami hülye játékot és ott vihorásznak ....

Pedig nekem viszonylag jó a kapcsolatom apukámmal. De van valami vonzó a 40+_os férfiakban talán tapasztaltabbak,és nem gyerekesek.

Néha én is szégyellem ,hogy nem érdekelnek a korombeli fiúkák.

L/25

Ha gondolod írhatsz privit

2016. febr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Talán a 40-es pasiknak olyan kisugárzásuk van a mai tucat gyerekekkel szemben, ami egy fiatal, de komolyabban gondolkodó lányt le tud nyűgözni. A korombeli pasik érettek, van agyuk, egzisztenciájuk, és aki teheti, ad magára. Igényesebbek vagyunk mint a fiatalabb korosztály, mint öltözködés, mint gondolkodás terén.

És ha szexről beszélünk, a tapasztalat nagy előny, mert mi nem csupán a saját szükségleteink kielégítésének tartjuk a szexet. Mi már adni is tudunk, nem csak kapni. Legalábbis én így gondolom.

42/F

2016. febr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

1: apa komplexus

2: felnőtt komplexus (hogy vegyenek téged komolyan, mert te "érettebb vagy" mindenkinél)

2016. febr. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem akarom hogy erettebbnek gondoljanak engem ..eleg ha magamrol tudom.
2016. febr. 10. 15:55
 17/19 anonim ***** válasza:
az ugye tiszta, hogy kb mindenki érettebbnek hiszi magát mint amilyen. Még nem találkoztam olyannal aki titokban legalább ne így gondolt volna magára.
2016. febr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A válasz roppant egyszerű!

Azért ez a vonzódás, mert már 20 éve erre kondicionálja a tv a nőket. Lásd: szex és New York, és annak klón sorozatai. Akkor lett vége a normális nemi szerepeknek.

Még ma is megy ez a borzalmas sorozat, amiről maguk az amerikaiak is azt mondják, hogy ez a sorozat tette tönkre a világot…

Ma már ez tűnik normálisnak, hogy a fiatal nő idősebbekre vadászik az idősebb meg fiatalokra.

Pedig te magadig érzed, hogy ez nem jó így!

Nem tudom hova fajul ez az egész. Én nagyon vészesen látom a jövőt…

2016. febr. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem kell szakorvoshoz fordulnod,de ez nagyon különös,33 éves vagyok és kimondottan taszìtanak a 40-es férfiak,őszintén szólva màr a 30-asok sem vonzanak...
2016. febr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!