Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szeretem a jóval idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretem a jóval idősebb férfiakat?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és azr vettem észre magamon, hogy mindig vagy a 40 év körüliek tetszenek meg vagy még annál is idősebbek ..volt hogy megtetszett már egy nagyon fiatalos 60 év körüli de 70 év körüli is (bár ez a kettő filmszínész volt).. Általában úgy érzem hogy ránézek egy ilyen férfira és teljes biztonságot sugároz felém ,de nem csak ezt érzem, hanem testileg is vonzódom hozzájuk. Még egy ilyen korú ffival sem volt kapcsolatom ..sőt eddig csak egy kapcsolatom volt egy velem egykoru sráccal. Apukámmal annyira nem vagyunk jóban mert alig ismerem..20 év alatt alig láttam mert mindig külföldön dolgozott és ez jelenleg is így van. Szerintetek szakemberhez forduljak vagy normális a vonzódásom ?
2016. febr. 9. 21:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy gold digger vagy. :) Apuddal nem vagy jóban, ez az oka. Papapótlóként tekintesz a nyögdíjasokra!
2016. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
33 túl kevés lenne?
2016. febr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 RRR ***** válasza:
84%

mert azt gondolod,hogy ők egy biztos pont lennének az életedben

szerintem nem kell szakember

2016. febr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell szakember, de ez a vonzódás nem normális. Pláne akkor nem ,ha össze is jössz egy ilyennel.
2016. febr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58 vagyok jó lesz?
2016. febr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%
Gyengék vagytok, válaszolók. Legalább négyzetre kéne emelni a korotokat.
2016. febr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Azoknak akik lehordják szegény kérdezőt:néztetek már végig a 18-25 éves korosztályon? Náluk csak a buli, sex, pia a lényeg (persze nagy tisztelet a kivételnek!) még élvezni akarják az életet stb.+akárhogy is nézzük nem olyan a kisugárzásuk mint egy 40+osnak.

Kedves kerdező!

Emiatt ne érezd magad kellemetlenül, bár a nagy korkülönbségből sok hátrány és nehézség is adódhat, még egyáltalán nem lehetetlen megoldani, és egyébként is ha neked ez jön be akkor mi köze van ehhez bárkinek is? Persze az is lehet, hogy ahogy múlnak majd az évek el fog múlni ez a vonzalom, ki tudja, de ne aggódj, vannak ettől cifrább dolgok is az életben:))

2016. febr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Kamu Kérdés!


33/F

2016. febr. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
27%
Hol is szoktàl vonzó külsejű 40-eseket làtni,a külföldi filmszìnészeken kìvül?
2016. febr. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
24%
Írj. 36/F
2016. febr. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!